Strona główna » Aktualności » W piątki joga a w poniedziałki samoobrona!

W piątki joga a w poniedziałki samoobrona!

Po wakacyjnej przerwie powoli rozkręca się program zajęć oferowanych przez Fitness Park Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach. Już ruszyły zajęcia z karate dla najmłodszych (prowadzone przez Agnieszkę Sajdutkę, mistrzynię świata w karate tradycyjnym).  

W przyszłym tygodniu, w piątek, 20 września, wystartujemy z zajęciami jogi dla początkujących. Poprowadzi je Anna Surma, która rozkręciła już zainteresowanie jogą w Łańcucie. Teraz pora aby z jogę mogli się zapoznać mieszkańcy gminy Białobrzegi.Spotkania z jogą będą się odbywały w każdy piątek o godz. 19 w Sali Fitness.

Trzy dni później, 23 września, w poniedziałek, rozpoczną się zajęcia z Samoobrony opartej na rosyjskiej sztuce walki „Systemę”, styl stworzony na potrzeby wojsk i jednostek specjalnych. W zakres treningu wchodzą m.in.: obrona przed uderzeniami, kopnięciami, duszeniem, chwytaniem za ubranie. Spotkania z Samoobroną będą się rozpoczynały o godz. 19.30.

Niebawem przekażemy informację o kolejnych ciekawych propozycjach zajęć sportowo – rekreacyjnych, które będą prowadzone w obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dodatkowe informacje o zajęciach: 

Joga dla początkujących – tel. 604 591 804 

Samoobrona/ Systema   – tel.  604 951 721 

 

 

Skip to content