Strona główna » Aktualności » Zapraszamy do udziału w rozgrywkach Białobrzeskiej Ligi Tenisowej

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach Białobrzeskiej Ligi Tenisowej

Podobnie jak w latach ubiegłych także i w sezonie 2019 na otwartych kortach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego GOSiR prowadzone będą rozgrywki Białobrzeskiej Ligi Tenisowej.

Zgodnie z regulaminem rywalizacji w zawodach mogą brać udział wyłącznie tenisiści zamieszkali na terenie gminy Białobrzegi bądź korzystający w ostatnich 12 miesiącach z kortów CSR w Białobrzegach (co potwierdzają opłaty wnoszone za korzystanie z kortów). Start ligi zaplanowaliśmy na 20 maja, a jej zakończenie w sierpniu (w przypadku złych warunków atmosferycznych we wrześniu).

Tenisiści rywalizować będą na zasadzie pojedynków każdy z każdym. A o kolejności końcowej decydować będzie liczba zdobytych punktów. Zawodnicy, którzy uplasują się na miejscach 1- 4, rozegrają z sobą turniej mistrzowski o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi, w systemie każdy z każdym. Na nich też czekały będą nagrody ufundowane przez Gminę Białobrzegi.

Na zgłoszenia tenisistów zainteresowanych udziałem w Lidze oczekujemy do 18 maja.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że w ubiegłym roku w Białobrzeskiej Lidze Tenisowej pierwsze miejsce wywalczył Piotr Cebulak. Na drugim miejscu uplasował się Witold Drzał. Miejsce trzecie wywalczył Adrian Mazera a czwarte Krzysztof Dudzic.

Skip to content