Strona główna » Aktualności » IV Nocne Wędrowanie 23 czerwca – szykują się duże atrakcje

IV Nocne Wędrowanie 23 czerwca – szykują się duże atrakcje

To już czwarta edycja naszego niecodziennego spotkania pasjonatów nordic walking z gminy Białobrzegi. Tym razem zaplanowaliśmy je na sobotę 23 czerwca, choć jak przystało na długie nocne wędrowanie, na pewno zakończy się dopiero po przywitaniu przez uczestników imprezy 24 czerwca.

Co przewidzieliśmy w programie IV Nocnego Wędrowania? Oczywiście marsz z kijkami piękną trasą Białobrzeskiego Parku Nordic Walking. W nocy, o czym przekonali się wszyscy ci, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach imprezy, jest ona wyjątkowo urokliwa. Zgodnie z prognozą pogody noc ma być ciepła, a niebo wypełnione gwiazdami.

Na trasę wyruszymy o godz. 21.00. Zbiórka uczestników imprezy przy szlabanie, obok stawów w Korniaktowie Północnym.

Wędrowanie w dwóch punktach przeznaczonych na odpoczynek ubarwią opowieści naszego wspaniałego znawcy regionaliów oraz pasjonata historyka Waldemara Ostrowskiego.

W czasie tej jedynej, niepowtarzalnej w roku nocy, nie zabraknie także puszczania wianków, wspólnych śpiewów i pieczenia kiełbasek.

Zgłoszenia udziału w imprezie pod numerem telefonu 729 665 249 do 21 czerwca (czwartek). Wpisowe 10 zł.

IV Nocne Wędrowanie przygotowujemy wspólnie z sołectwem Korniaktowa Północnego i druhami z OSP w Korniaktowie Północnym.

Skip to content