Strona główna » Aktualności » Drużyna najmłodszych piłkarzy z Albigowej wygrała turniej

Drużyna najmłodszych piłkarzy z Albigowej wygrała turniej

Centru Sportowo – Rekreacyjne w Białobrzegach było współorganizatorem Festiwalu Sportu dla Dzieci  – Słoneczko CUP. Impreza ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych sportowców odbyła się w niedzielę, 11 bm., na obiektach CSR.

Głównym punktem program Festiwalu był turniej piłki nożnej dla dzieci U10. Wystartowały w nim drużyny najmłodszych piłkarzy z Albigowej, Białobrzegów, Grodziska, Krzemienicy, Łańcuta, Przeworska i Żołyni.

Po zaciętej rywalizacji, w systemie rozgrywek każdy z każdym, najlepszym zespołem okazała się ekipa z Albigowej. Na drugim miejscu uplasowali się piłkarze reprezentujący Stal Łańcut a trzecie miejsce wywalczyła drużyna Orzełka Przeworsk. Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy też miejsca pozostałych ekip biorących udział w turnieju: IV Żołynia, V Białobrzegi (drużyna funkcjonująca przy Centrum Sportowo – Rekreacyjnym, trener Piotr Babiarz), VI Grodzisko, VII Krzemienica.

Jak przystało na Festiwal Sportu nie zabrakło również w trakcie jego trwania konkursów z nagrodami ufundowanymi przez sieć handlową „Słoneczko”. Rywalizowano między innymi w rzutach do kosza, w skokach w dal z miejsca, żonglerce piłką. Na upominki mogli liczyć również ci, którzy wzięli udział w quizach wiedzy o sporcie a dla wszystkich maluchów biorących udział w zabawie nie zabrakło także lodów.

Skip to content