Strona główna » Aktualności » Wyniki ALO OPEN

Wyniki ALO OPEN

W czwartek, 3 września, rozegrano na Orliku przy Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Białobrzegach Finał Amatorskiej Ligi Orlika w kategorii OPEN. W turnieju tym wystąpiły cztery najlepsze drużyny po rundzie zasadniczej.

W pierwszym półfinale drużyna Blaugrana z Dąbrówek wygrała po zaciętej rywalizacji z KS Szlachta. Decydującą bramkę zdobył w samej końcówce spotkania Piotr Lech.

W drugim połfinale drużyna Weterani zremisowała z Maka Paka.W karnych więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 10 : 9 po nie wykorzystanym karnym przez Dominika Barana.

W meczu o 3 miejsce w ALO OPEN KS Szlachta po bardzo zciekłym spotkaniu, w którym żaden z zawodników nie odstawiał nogi i wynik spotkania zmieniał się na korzyść raz jednej raz drugiej drużyny, ostatecznie zwyciężyła drużyna KS Szlachta po bramce Marka Świętoniowskiego trenera grupy młodzieżowej Brzeg Białobrzegi.

W finale drużyna Weterani po pierwszej połowie wygrywała z faworyzowaną drużyną z Dąbrówek 2: 0 po bramkach Tomasza Wierzbickiego oraz Mariusza Curzytka. W drugiej połowie gracze Blaugrany przeważali i cały czas atakowali a gospodarze dzielnie się bronili lecz nie utrzymali wyniku z pierwszej połowy spotkania i ostatecznie przegrali po bramce Piotra Lecha, który w tej części spotkania strzelił trzy bramki.

9 MIEJSCE – MARLO

W 36 rozegranych kolejkach w ramach Amatorskiej Ligi Orlika w kategorii OPEN strzelono łącznie 304 bramki, w tym w rundzie finałowej 21 bramek, co daje łącznie 325 strzelonych bramek.

Królem strzelców został zawodnik drużyny Koale (Świętoniowa), który we wszystkich meczach zdobył dla swojego zespołu 21 bramek.

Piłkarskie pojedynki sędziował Jan Łuksik z Kosiny.

W imieniu organizatorów, tj. Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II – Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach, serdecznie dziękujemy wszystkim zespołom za udział w tegorocznej  edycji ALO i zapraszamy na kolejną!