Strona główna » Aktualności » Sukcesy gospodarzy

Sukcesy gospodarzy

Z udziałem prawie 80 zawodników i zawodniczek odbyły się we wtorek, 22 września, na obiektach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach indywidualne mistrzostwa powiatu łańcuckiego w lekkiejatletyce Szkół Podstawowych. Na starcie do zawodów stawiły się ekipy kilkunastu szkół.W zawodach spore sukcesy odnotowali gospodarze imprezy czyli uczniowie Zespołu Szkół w Białobrzegach. Medalowe pozycje wywalczyli także zawodnicy innych podstawówek z tej gminy. Jednym słowem mistrzostwa były bardzo udane do Białobrzegów.

A oto wyniki uzyskane w zawodach:

Bieg na 60 m dziewcząt

1.      Wierzbińska Dominika -ZS  Białobrzegi                        -9.50 s

2.      Mycek Maja                           -SP 3 Łańcut                             -9.69 s

3.      Blajer  Julia                              -SP Albigowa                            -9.79 s

4.      Markowicz Julia           -ZS Białobrzegi                         -10.02s

5.      Janusz Marlena                        -SP 1Żołynia                              -10.08s

6.      Lizak Alicja                 -SP 1Żołynia                 -10.33s

 Bieg na 60 m chłopców

1.      Dziadosz Dawid                      -SP Albigowa                          -8.94 s

2.      Rusinek Wojciech                    -ZS Białobrzegi                       -8.99 s

3.      Kiełb Jakub                             -SP 2 Budy Łańcuckie -9.52 s

4.      Balawender Karol                   – ZS Białobrzegi                      -9.85 s

5.      Szpila Fabian                           -SP 1 Żołynia                          -9.91s

6.      Mach Gabriel                          -SP 1 Budy Ł.                         -10.10s

7.      Mąka Kacper                          -SP 1Żołynia                           -10.45 s

 Bieg na 600 m  dziewcząt

1.      Fuchs Amelia               -SP  Handzlówka                    -2:05.00 s

2.      Wojnar Julia                            -ZS Białobrzegi                       -2:09.00 s

3.      Pożyczek Natalia                     -ZS Wola Dalsza                     -2:15.00 s

4.      Klaudia Cisło               -SP Czarna                             -2:19.51 s

5.      Kochman Aleksandra              -SP 1 Żołynia              -2:20.04 s

6.      Urban Andzielka                      -SP 1Brzóza Stadnicka            -2:32.74 s

7.      Rejman Natalia                        – SP 1Brzóza Stadnicka           -2:35.42 s

8.      Mach Martyna            -SP 1Żołynia               -3:01.99 s

9.      Pasternak Małgorzata              -SP 1Żołynia               -3:05.00 s

Bieg na 1000 m chłopców

1.      Pociask Mariusz                      -SP Czarna                             -3:36.00 s

2.      Babiarz Patryk             -SP Albigowa                          -3:36.99 s

3.      Kielar Michał               -SP Kraczkowa                      -3:39.57 s

4.      Golenia Arkadiusz                   -SP Brzóza Stadnicka              -3:42.14 s

5.      Bzdek Jakub                – SP 1 Żołynia                         -3:47.41 s

6.      Piechuta Maciej                       -SP  1 Żołynia                         -3:54.41 s

7.      Kubis Daniel                            -ZS Białorzegi              -3:54.51 s

8.      Maciuła  Karol             -SP Brzóza Stadnicka              -3:55.38 s

9.      Urban Jacek                            -SP 1 Żołynia                           -4:04.99 s

10.  Rejman Bartłomiej                   -SP Brzóza Stadnicka              -4:12.61 s

11.  Salwach Kamil             -ZS Białobrzegi                       -4:31.27 s

Skok w dal dziewcząt

1.      Wikiera Gabriela                     -SP 2 Budy Ł.                         -4.09 m

2.      Pondel Sylwia              -SP Albigowa                          -3.88 m

3.      Wierzbińska Dominika -ZS Białobrzegi                       -3.71 m

4.      Wanowicz Zuzanna                  -ZS Białobrzegi                       -3.70 m

5.      Sander Katarzyna                    -SP 1 Żołynia              -3.62 m

6.      Kula Oliwia                             -SP  Wola Dalsza                    -3.51 m

7.      Nizioł Zuzanna             -SP Handzlówka                     -3.48 m

8.      Dec Oliwia                              -SP Wola Dalsza                     -3.43 m

9.      Kurdziel Oliwia                        -SP 3 Łańcut                           -3.39 m

 

Skok w dal chłopców

1.      Majewski Jakub                      -SP Albigowa                          -4.18 m

2.      Fuchs Jakub                -SP Handzlówka                     -3.11 m

3.      Porębny Błażej            -SP 2 Budy Ł.                         -3.95 m

4.      Jachym Adrian             -SP Handzlówka                     -3.94 m

5.      Ilnicki Kacper                          -SP  3 Łańcut                          -3.93 m

6.      Giża Jakub                   -SP 1 Żołynia                          -3.78 m

7.      Tomaszek Filip            -SP 1 Budy Ł.                         -3.63 m

8.      Wojtyna Filip                           -ZS Białobrzegi                       -3.63 m

9.      Biernat Kacper                        -SP Czarna                             -3.58 m

10.  Brzuzan Wojciech                    -ZS Białobrzegi                       -3.46 m

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

1.      Pac Amelia                              -SP 1 Żołynia                          -39.5 m

2.      Przybyło Aleksandra                -SP Brzóza St.                         -31.0 m

3.      Bem Kinga                  -SPKraczkowa                       -30.0 m

4.      Machniak Marcelina                -SP Budy Ł.                            -28,5 m

5.      Bagienko Kinga                       -ZS Białobrzegi            -28,0 m

6.      Cieplak Karolina                     -SP Kraczkowa                      -26,5 m

7.      Peszek Martyna                       -SP  1 Żołynia                         -24.0 m

8.      Pliś Natalia                            – SP 1 Żołynia                        – 24.0 m

9.      Bielecka Wiktoria                    -SP 3 Łańcut                           -23.0 m

10.  Puczkowska Patrycja             -ZS Białobrzegi                     – 23.0 m

11.  Szpunar Kinga             -SP Albigowa                          -22.5 m

Rzut piłeczką palantową chłopców

1.      Probachta Jakub                      -SP 3 Łańcut                           -48.0 m

2.      Marek Biernat                          -SP Czarna                             -46.0 m

3.      Szmuc Wiktor                         -SP Albigowa                          -45.0 m

4.      Hader Arkadiusz                     -SP 1 Żołynia                          -36.0 m

5.      Szpila Piotr                              -SP 1 Żołynia                          -36.0 m

6.      Boguszewski Wojciech            -SP 1 Żołynia                          -32.5 m

7.      Mazur Łukasz                          -SP 1 Budy Ł.                         -29.5 m

8.      Kuca Kacper                          -SP  Brzóza St.                       -27.0 m

9.      Panek Łukasz                          -SP  Brzóza St.                       -26,5 m

10.  Cebulak Mikołaj                      -ZS Białobrzegi            -26.5 m

11.  Peszek Konrad                        -ZS Białobrzegi                       -25.0 m