Strona główna » Fotogalerie » Pierwszy tydzień Wakacji z GOSiR

Pierwszy tydzień Wakacji z GOSiR

Podczas pierwszego tygodnia  zajęć w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji  dzieci miały możliwość zapoznania się ze sprzętem na siłowni w budynku Fitness Park. Praktycznego wykorzystania go i sprawdzenia swoich możliwości, pod czujnym okiem trenera personalnego.

Następnie w sali sportowej Szkoły Podstawowej przeszliśmy na zajęcia z dyscypliny drużynowej jaką jest siatkówka. Zajęcia były połączone z grami i zabawami.  Podczas zajęć prowadzonych przez instuktora dzieci bawiły się i uczyły  podstaw gry m.in. poruszania się po boisku, odbić piłki sposobem oburącz górnym, oburącz dolnym. Na koniec uczestniczyli w mini turnieju singli 1 x 1. Rywalizując  świetnie się przy tym bawili.

Na zakończenie w ramach zajęć z tenisa dla najmłodszych prowadzonych przez instruktora GOSiR dzieci uczyły się podstaw gry w tenisa w formie gier i zabaw.

Drugie spotkanie 16 sierpień (środe)  i 18 sierpień ( piątek) w tym tygodniu w programie:

  • Lekkoatletyka – (m.in biegi krótki, elementy techniczne prawidłowego biegu, rzutu i skoku)
  • Gry i zabawy ( zajęcia z instruktorami GOSiR  z wykorzystaniem infrastruktury sportowo – rekreacyjnej Obiektu)
  • SPA ( sauny ) – zapoznanie dzieci z zasadami prawidłowego saunowania, seans w saunie suchej w temperaturze dostosowanej do wieku uczestników oraz łaźni parowej zapachowej. Spotkanie prowadzi Saunamistrz GOSiR

Uwaga! Dzieci prosimy o zabranie dwóch ręczników bawełnianych

Przypominamy , na wszystkie spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy

Zapisy na wszystkie spotkania przyjmowane są w biurze Fitness Park GOSiR w Białobrzegach. Osoba zainteresowana nanoszona jest na listę po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Koszt 40 zł

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 729 665 249

Fotorelacja z pierwszego tygodnia zajęć Wakacji z GOSiR:

fot. gosir

Skip to content