Strona główna » Aktualności » Znają przepisy, umieją udzielać pierwszej pomocy, doskonale jeżdżą na rowerze

Znają przepisy, umieją udzielać pierwszej pomocy, doskonale jeżdżą na rowerze

W poniedziałek, 9 maja, w Białobrzegach spotkali się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów uczestniczący w finale powiatowym 39 edycji turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zawodnicy musieli się wykazać znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy (szkoły podstawowe i gimnazja) oraz pokonać rowerowy tor przeszkód (gimnazja) ustawiony na skate parku białobrzeskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego.
Po podliczeniu zdobytych punktów przez poszczególnych zawodników i drużyny, okazało się, iż w rywalizacji bardzo dobrze spisali się gospodarze. I tak ekipa Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach zdobyła pierwsze miejsce, a reprezentanci Zespołu Szkół w Białobrzegach zajęli drugie miejsce.
Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że drużyna Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach wystąpiła w składzie: Szczepan Dołęga, Dawid Droździkowski, Marcin Ślimak, Szymon Chudzik – rezerwowy (opiekun Antoni Kluz). Barw Zespołu Szkół w Białobrzegach bronili: Gabriela Michalska, Dominika Wierzbińska, Adrian Socha i Hubert Woźniak (opiekun Rafał Dyrda).
Jap
Fot. Janusz Pawlak

Skip to content