Strona główna » Aktualności » Wyniki VIII kolejki ALO OPEN w Białobrzegach

Wyniki VIII kolejki ALO OPEN w Białobrzegach

W Środę 24 Sierpnia rozegrano pierwszy mecz VIII kolejki ALO W Białobrzegach . Drużyna Dwie dychy w plecy wygrała z sonińską młodzieżą i w ten sposób kontynuuje zwycięską passe natomiast młodzi zawodnicy Mokre Mariole wciąż czekają na pierwszą wygraną z lidze.

25 Sierpnia planowany na godz. 18.00 mecz pomiędzy Marlo a Promilem nie odbył się z powodu nie wstawienia się na zawody zespołu Marlo. Organizator przyznał walkower ( 3:0 ) dla zespołu z Żołyni.

W meczu na szczycie pomiędzy Weteranami którzy przewodzą w lidze a zespołem KS Szlachta mieliśmy okazje oglądać ciekawy,stojący na wysokim poziomie mecz pełen dramaturgii i zwrotów akcji. Obie drużyny  niezwykle zmobilizowane były do osiągniecia celu jakim było zwycięstwo co było widoczne przez cały czas trwania meczu. Raz jedna raz druga drużyna wychodziła na prowadzenie. KS Szlachta prowadziła 2:1 lecz Weterani nie odpuszczali i w drugiej połowie meczu najlepszy strzelec drużyny Łukasz Mroszczyk po pięknej indywidualnej akcji doprowadził do wyrównania. Na 2 minuty przed końcem bramkę strzelił zawodnik KS Szlachta Grzegorz Orłoś i  gdy wydawało się że jest już po emocjach w ostatniej akcji  spotkania sędzia podyktował rzut karny dla Weteranów za faul na Łukaszu Mroszczyku.Ten sam zawodnik strzelał lecz piłka trafiła w słupek i tym sposobem liderzy ALO ponieśli swoją pierwszą porażkę w lidze.

Wieczorem drużyna Jose’s Bus która była faworytem spotkania w starciu z zespołem Żubry Rakszawa musiała się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności aby zwyciężyć. Podobnie jak we wcześniejszym meczu nie brakowało dobrych akcji z obu stron zakończonych strzałem na bramkę.W pierwszej połowie dominowali gracze z Rakszawa którzy na początku meczu strzelili bramkę i narzucili swój styl gry.Wydawało się że po pierwszej połowie Żubry będą prowadzili lecz doświadczeni zawodnicy z drużyny przeciwnej  zaczęli grać coraz lepiej i ostatecznie doprowadzili do wyrównania. Drugą połowę spotkania lepiej zaczęli zawodnicy Jose’s Bus którzy wyszli na prowadzenie.Wynik ten utrzymywał się przez dłuższy czas zawodnicy z Rakszawy dzielnie próbowali doprowadzić do wyrównania i mieli ku temu okazje zwłaszcza w momencie gry w przewadze. W samej końcówce spotkania zespół z Dębiny przeprowadził skuteczną kontrę i ustalił wynik spotkania.

Ostatni mecz dnia wygrał coraz lepiej spisujący się zespół z Łańcuta Wybrzeże klatki schodowej który zdemolował drużyne Pały jedne wygrywając w sposób bezdyskusyjny. Warto zaznaczyć że zespół przegrany przez cały czas grał o jednego zawodnika mniej co nie umniejsza sukcesu Wybrzeża który potrafił ten fakt wykorzystać i wygrać czwarty mecz z rzędu.