Strona główna » Aktualności » W sobotę zapraszamy mamy z maluszkami

W sobotę zapraszamy mamy z maluszkami

Młode mamy praktycznie nie mają chwili wytchnienia od opieki nad swoimi pociechami. Są ciągle zajęte i zabiegane. Zupełnie zapominając o sobie…Jak udowadniają jednak panie w wielu miejscach w kraju, także młode mamy chcą aktywnie spędzać czas i zatroszczyć się tym samym o własne zdrowie.Białobrzeskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne również postanowiło przygotować specjalny cykl imprez sportowo – rekreacyjnych dla mam z maluszkami na wózkach. Pierwsza z nich odbędzie się w sobotę, 30 lipca, o godz. 16.30.
Co przewidzieliśmy w programie, który zatytułowaliśmy Aktywna Mama Maluszka („AMM”)? Oczywiście bardzo wiele atrakcji, które mają pokazać, iż nawet opiekując się dzieckiem w wózku możemy zafundować sobie radość płynącą z rekreacji. Przekładając to na język konkretów, młode mamy wezmą udział w rozgrzewce sportowej, z wózkami w roli głównej, poznają m.n. pierwsze kroki tenisowego abc lub chodzenia z kijkami nordic walking.
Dla najaktywniejszych pań, które będą uczestniczyły w naszych spotkaniach, przygotowaliśmy nagrody – niespodzianki ufundowane przez Gminę Białobrzegi.

PS Zbiórka młodych mam przy budynku Centrum Sportowo – Rekreacyjnego. Przypominamy – start imprezy o godz. 16.30.

Skip to content