Strona główna » Aktualności » W piątek 1 grudnia otwieramy lodowisko. Sprawdź godziny działania i cennik.

W piątek 1 grudnia otwieramy lodowisko. Sprawdź godziny działania i cennik.

Mamy dobre wiadomości  dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach. Już w najbliższy piątek 1 grudnia, łyżwiarze będą mogli wrócić po długiej przerwie na naszą ślizgawkę tak chętnie odwiedzaną i lubianą w regionie. 

 

Obecnie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Białobrzegach trwają ostatnie prace przygotowujące lodowisko do otwarcia. Jak zawsze do dyspozycji naszych gości będzie przygotowana wypożyczalnia z łyżwami hokejowymi w rozmiarach od 29 – 47, kaski, szatnia oraz toalety. Dla najmłodszych mamy tzw. ” chodziki” które ułatwiają stawiać pierwsze kroki na lodowisku oraz dwupłozowe raczki.

Gminne lodowisko usytuowane jest przy trybunach od strony stadionu. Adres Białobrzegi 31 B

Poniżej zamieszczamy regulamin lodowiska, regulamin wypożyczalni, harmonogram pracy lodowiska, cennik.

CENNIK LODOWISKO

Godziny-otwarcia

http://sportbial.pl/lodowisko-regulamin/

http://sportbial.pl/lodowisko-regulamin-wypozyczalni/

 

W biurze wypożyczalni lodowiska, za okazaniem dowodu tożsamości oprócz wypożyczenia łyżew  będą mogli Państwo wykupić karnety.

LP. Wyszczególnienie Cena karnetu/Kwota do wykorzystania Bonus Okres ważności karnetu
1. Karnet 50 zł/ 55 zł 10 % 1 miesiąc
2. Karnet 100 zł/ 120 zł 20 % 2 miesiące
3. Karnet 200 zł/ 250 zł 25 % 3 miesiące
4. Karnet 300 zł/ 390 zł 30 % 6 miesięcy

Abonament należy wykorzystać w okresie ważności karnetu. Jeśli środki nie zostaną wykorzystane, lecz klient przed upływem terminu ważności karnetu doładuje go nową kwotą, wówczas niewykorzystane środki przechodzą na kolejny okres. Karnet pozwala na częstsze i tańsze wejścia na obiekt GOSiR. Im więcej korzystasz, tym więcej oszczędzasz! Jak to działa? Każde większe doładowanie środków na koncie sprawia, że otrzymujesz od nas większy bonus który zamieniasz na dodatkowe wejścia!

Karnetem można opłacić bilet wstępu na lodowisko, squasha, siłownię, sauny i łażnie w strefie SPA oraz w okresie letnim korty i ściankę tenisową.

Skip to content