Strona główna » Aktualności » Sołtysiada 2016 – już w najbliższą niedzielę

Sołtysiada 2016 – już w najbliższą niedzielę

Zapowiadają się wielkie emocje! A przede wszystkim dobra zabawa! Tak najkrócej można próbować opisać, to co będzie się działo podczas III już Sołtysiady Gminy Białobrzegi. Jej przeprowadzenie zaplanowaliśmy na najbliższą niedzielę, 24 lipca. Start godz. 16.
Na obiektach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w nietypowych dyscyplinach sportowych zmierzą się reprezentacje 8 sołectw, wspierane przez swoich kibiców. Tradycyjnie już od ich wsparcia zależało będzie bardzo wiele.
Teraz parę słów o scenariuszu imprezy.Tym razem sportowcy rywalizowali będą o cenne punkty w konkurencjach rzadko oglądanych na stadionach sportowych. Popiszą się miedzy innymi umiejętnościami dmuchania balonów sąsiadki sołtysa, prowadzenia ulubionego pojazdu szefa swojej wsi, celnymi rzutami beretami, przeciągania liny, zbierania grzybów na czas, pokonywania toru przeszkód wózkiem dziecięcym.
Na najmłodszych uczestników Sołtysiady czekało będzie miasteczko dmuchańców a dla wszystkich zawodników oraz gości imprezy zagra białobrzeska orkiestra dęta.
Serdecznie zapraszamy!!!

Skip to content