Strona główna » Aktualności » Paniom podobał się ten prezent

Paniom podobał się ten prezent

W nietypowy sposób postanowiły świętować Dzień Kobiet panie z gminy Białobrzegi, ceniące aktywny wypoczynek. W sobotę, 7 bm., spotkały się na imprezie zatytułowanej „To Jest Twój Dzień – Zadbaj o Siebie”, a zorganizowanej wspólnymi siłami przez Centrum Sportowo – Rekreacyjne, Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa oraz sołectwo Korniaktów Północny.

Na dobry początek wszystkie panie, które postanowiły zadbać o siebie, wyruszyły na 2 godzinną wędrówkę trasą Białobrzeskiego Parku Nornic Walking. Po jej przejściu, kolejnym punktem programu dnia było okolicznościowe spotkanie przy ciastku i kawie/herbacie w Domu Kultury w Korniaktowie Północnym.

Tutaj panie wysłuchały prezentacji i porad stylisty Dariusza Jamróg ze Studia Fryzur Kontrast w Rzeszowie. Mówiąc najprościej rozmawiały ze stylistą, co też dolega ich włosom, jak o nie dbać, aby zawsze były piękne. Jedna z uczestniczek spotkania poznała w praktyce rady mistrza nożyczek i grzebienia, zaliczając metamorfozę uczesania. Dla odmiany inna z pań wylosowała bezpłatną metamorfozę, którą stylista przeprowadzi w swoim rzeszowskim salonie.

Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcała natomiast uczestniczki „babskiej” imprezy pani Alicja Paluch. Szczegółowo omówiła ćwiczenia przyczyniające się do utrzymania dobrej kondycji i takiego samego samopoczucia, a które każda z pań może wykonywać samodzielnie w domu. Wszystkie panie mogły również wykonań pomiar ciśnienia krwi, dzięki udziałowi w spotkaniu pielęgniarki środowiskowo – rodzinnej Heleny Preis.

Oczywiście w imprezie przygotowanej z okazji Dnia Kobiet, nie mogło zabraknąć kwiatów. Otrzymały je wszystkie panie (wraz z serdecznymi życzeniami) od Mieczysława Żaka, sołtysa Korniaktowa Północnego.
jap

Fot. Janusz Pawlak

Skip to content