Strona główna » Aktualności » Lodowisko ferie

Lodowisko ferie

Pomimo mało zimowej aury, na łyżwach wciąż można pojeździć w Białobrzegach. Mrożone sztuczne lodowisko jest otwarte przy Gminnym Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach. Informujemy, wszystkich miłośników jazdy na łyżwach tych małych i dużych, iż w okresie ferii zimowych tj od 29 stycznia do 11 lutego  lodowisko będzie ogólnodostępne codziennie od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 – 20.30 a w niedzielę od 13.00 – 19.30.

Przypominamy że lodowisko wyposażone jest w nagłośnienie, wypożyczalnie łyżew,kasków ochronnych oraz węzeł szatniowo-sanitarny.

Wstęp na taflę po wykupieniu biletu. Normalny kosztuje 11 zł, ulgowy 6 zł za godzinę. Osoby które nie posiadają własnych łyżew mogą je wypożyczyć. Koszt to 6 zł za godz.

W tym okresie będzie można zarezerwować miejsce dla grupy zorganizowanej powyżej 15 osób na lodowisku. Rezerwacje pod nr tel. 729 665 249

Dodatkowe atrakcje:

 Na gości  czeka również nasz klimatyczny Fitness Park (otwierany o godz. 13), ze strefą SPA, kortem do squasha, siłownią oraz barem bistro https://www.facebook.com/FitFatBistroo

Osoby posiadające swoje łyżwy mogą zakupić karnet dzięki któremu znacząco przyśpieszą swoje wejście na lodowisko

kasując się bezpośrednio przy bramkach wejściowych.

Karnety:

LP. Wyszczególnienie Cena karnetu/Kwota do wykorzystania Bonus Okres ważności karnetu
1. Karnet 50 zł/ 55 zł 10 % 1 miesiąc
2. Karnet 100 zł/ 120 zł 20 % 2 miesiące
3. Karnet 200 zł/ 250 zł 25 % 3 miesiące
4. Karnet 300 zł/ 390 zł 30 % 6 miesięcy

Karnetem można opłacić wstęp za lodowisko, squasha, siłownię, sauny, korty oraz ściankę tenisową.

Abonament należy wykorzystać w okresie ważności karnetu. Jeśli środki nie zostaną wykorzystane, lecz klient przed upływem terminu ważności karnetu doładuje go nową kwotą, wówczas niewykorzystane środki przechodzą na kolejny okres. Karnet pozwala na częstsze i tańsze wejścia na obiekty GOSiR. Im więcej korzystasz, tym więcej oszczędzasz! Jak to działa? Każde większe doładowanie  środków na koncie sprawia , że otrzymujesz od nas większy bonus który zamieniasz na dodatkowe wejścia!

 

Skip to content