Strona główna » Aktualności » Dzień dziecka pod chmurką

Dzień dziecka pod chmurką

Raptem kilkanaście godzin temu widzieliśmy się na wspólnym świętowaniu Dnia Dziecka, a już dziś na “świeżo” chcemy wam pokrótce zrelacjonować całe wydarzenie.

1 czerwca 2021 r. (wtorek) obchodziliśmy kalendarzowy Dzień Dziecka, czyli święto wszystkich dzieci i wszystkich tych, którzy czują się dziećmi 😉 Z tej okazji GOSiR we współpracy z GOKiCz w Białobrzegach zorganizowali wydarzenie pt. “Dzień Dziecka pod chmurką”, które miało miejsce na obiekcie sportowym GOSiR. Na całe szczęście chmurek było dużo, ale tych przyjaznych. W głównej mierze dopisywała nam piękna i słoneczna pogoda, na którą nasi milusińscy w zupełności sobie zasłużyli. Frekwencja uczestników imprezy naprawdę dopisała, z czego ogromnie się cieszymy i dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością. Taki niesamowity odzew ze strony wszystkich zainteresowanych, daje nam naprawdę dużo radości, satysfakcji i motywacji do kolejnych działań. Mamy nadzieję, że moc atrakcji oraz napięty program całego wydarzenia bardzo Wam się spodobał, a tym samym:

  • pokaz karate w wykonaniu dziewczyn z Akademii Sportu Chikara na czele z p. sensei Agnieszką Sajdutką – zmotywował Was do treningu oraz zwiększenia energii do działania,
  • animacje, konkursy i zabawy cyrkowe z Klaunem Kluseczką i Stokrotką z Firmy APLAUZ – niesamowicie Was rozbawiły i zintegrowały, natomiast niektóre konkurencje również poruszały kości waszych odważnych rodziców 😉
  • pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu Strażaków z OSP w Białobrzegach – co niektórym przypomniał, innych natomiast nauczył, jak ważna jest szybka pomoc i umiejętny ratunek osobom potrzebującym,
  • pokaz jazdy na rolkach i warsztaty ze Szkółką Rolkową WODZU na czele z gościem specjalnym – Jakubem Flagą (wicemistrzem Europy i Mistrzem Polski w skoku wzwyż na rolkach ) – dodało wam powera i odwagi do tego, że nie ma rzeczy nie możliwych i można dosięgnąć nawet chmur na rolkach!
  • Fun Club Kici Koci – nie zawiódł, a co najważniejsze nie zadusił naszej kotki w ferworze entuzjazmu na jej widok!
  • pełny bufet z Fit Fat Bistro – smakował Wam i nauczył Was cierpliwości “na głodzie” w oczekiwaniu na zamówienie 😉
  • gigantyczne bańki mydlane, malowanie buziek, tańce brykańce, dmuchańce, pokaz samochodów terenowych i rozrywkowa muzyka DJ Karola – sprawiły wam wiele radości, niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil na długo.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam oraz w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia tego magicznego wydarzenia.
Pamiętajmy – w każdym z nas kryje się, gdzieś malutkie dziecko, pielęgnujmy je – do następnego razu!

żródło: gokicz białobrzegi

Skip to content