Strona główna » Aktualności » Drużyna KS Szlachta najlepsza na parkiecie

Drużyna KS Szlachta najlepsza na parkiecie

Sześć zespołów rywalizowało w sobotę, 13 grudnia, w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej, organizowanym przez Centrum Sportowo – Rekreacyjne i Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach. W Turnieju wzięły udział drużyny Brzóza Team – Brzóza Stadnicka, Budovia – Budy Łańcuckie (prawa strona), Marlo, KS Szlachta – Dębina, Weterani – Białobrzegi i Żubry – Rakszawa.

Rywalizacja piłkarskich drużyn odbywała się w gościnnej hali sportowej białobrzeskiego Gimnazjum. Mecze rozgrywano zgodnie z regulaminem podobnych imprez i trwały one 2×10 minut. Sędzią zawodów był zaś Jan Łuksik z Kosiny.

W pierwszym etapie zmagań wyłoniono 3 drużyny, które w fazie finałowej rozegrały spotkania każdy z każdym.

Choć emocji nie brakowało, cały Turniej przebiegał w sportowej atmosferze. I widzowie zmagań podziwiali wiele wspaniałych bramek strzelonych przez napastników, jak i wspaniałe popisy bramkarzy.

A teraz pora na wyniki Turnieju. I tak trzecie miejsce wywalczyła drużyna Żubry Rakszawa, II miejsce przypadło zespołowi Weterani. Najlepiej w Turnieju spisał się zaś zespół KS Szlachta, który wywalczył I miejsce. Najlepszym strzelcem Turnieju został Radosław Sierżęga z KS Szlachta.

Trzy czołowe drużyny Turnieju otrzymały nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe puchary ufundowane przez Gminę Białobrzegi.

Skip to content