Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka z Superbohaterami

Dzień Dziecka z Superbohaterami

11 czerwca 2023 r. (niedziela) obchodziliśmy  Dzień Dziecka, czyli święto wszystkich dzieci i wszystkich tych, którzy czują się dziećmi 🙂  Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach zorganizowali wydarzenie “Dzień Dziecka” Wydarzenie miało miejsce na obiekcie sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach.

Na całe szczęście chodź chmurek deszczowych było dużo, ku naszej i Waszej uldze w tym dniu nie padało. Frekwencja uczestników imprezy naprawdę dopisała, z czego ogromnie się cieszymy i dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością. Taki niesamowity odzew ze strony wszystkich zainteresowanych, daje nam naprawdę dużo radości, satysfakcji i motywacji do kolejnych działań. Mamy nadzieję, że moc atrakcji oraz napięty program całego wydarzenia bardzo Wam się spodobał, a tym samym:

 

  • animacje z superbohaterami Wonder Women oraz Batmanem, konkursy  z Palmonutką– niesamowicie Was rozbawiły, zintegrowały i stały się inspiracją do tego, by sięgnąć po swoje marzenia i być bohaterem na co dzień: w domu, szkole i wśród przyjaciół
  • OSP Białobrzegi –  Strażacy w tym dniu przygotowali tor pożarniczy który pokonywali rodzice wraz z dziećmi. Ponad to,  można było w tym dniu zwiedzić i zapoznać się z wyposażeniem samochodu ratowniczego,
  • pokazy i występy grup Iskierki oraz Akrobatyki oddział  Białobrzegi GOSiR- show  taneczne wspaniałych młodych i zdolnych tancerek oraz akrobatyki sportowej , który pokazał że jeśli tylko włożymy w swoje działania serce  i ciężką pracę to możemy czynić rzeczy niezwykłe. Dla Was nie ma rzeczy nie możliwych,
  • show rowerowe – uczestnika X edycji programu „Mam Talent”,Pan Piotr Bielak. Jego występ wzbudził podziw i zachwyt nie tylko wśród najmłodszej publiczności! Wysokość oraz przeszkody nie były mu straszne.
  • gigantyczne bańki mydlane, malowanie buziek, tatuaże, tańce brykańce, dmuchańce, kącik dla najmłodszych oraz edukacyjne miasteczko rowerowe  – sprawiły wam wiele radości, niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil na długo.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam oraz w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia tego magicznego wydarzenia.

A byli w tym dniu z Nami:

Drużyna OSP działająca w Białobrzegach. Dziękujemy za przygotowane atrakcje, edukowanie dzieci i młodzieży oraz działania profilaktyczne które uświadamiają Nam wszystkim jak ważną rzeczą jest bezpieczeństwo.

Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Białobrzegów za przygotowanie i upieczenie przepysznych muffinek, które były rozdawane wraz z losami biorącymi udział w loterii Bistro Fit Fat oraz loterii książkowej wydawnictwa USBORNE

Dziękujemy właścicielowi i całej drużynie Bistro Fit Fat  za nakarmienie naszych drogich gości podczas Dnia Dziecka oraz ufundowane Vouchery na pizze. Myślimy że nikt po wydarzeniu  nie wrócił do domu głodny. Menu przygotowane na tą okoliczność urozmaiciły foodtruck oraz stoiska z popcornem i watą cukrową.

Dziękujemy Palmonutce, za świetną zabawę pod sceną, profesjonalną obsługę dmuchańców, wyjątkowe tatuaże i malunki na twarzach dzieci.

Dziękujemy instruktorkom  Zespołu Iskierka oraz Akademii Akrobatycznej działającej przy GOSiR za przygotowanie dzieci do występu i piękne  choreografie.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Pana Wójta, pracowników Gminy Białobrzegi za pomoc w organizacji tak dużego wydarzenia.

Pamiętajmy – w każdym z nas kryje się, gdzieś malutkie dziecko, pielęgnujmy je – do następnego razu!

Fotorelacja z Dnia Dziecka

Skip to content