Strona główna » GOSiR OPEN

GOSiR OPEN

       2024

Klasyfikacja ogólna (na dzień 20/05/2024):

1. Przemysław Panasiewicz – 80 pkt
2. Michał Holko, Mateusz Jagoda – 56 pkt
3. Dariusz Kuter, Hubert Babiarz – 50 pkt
4. Bartłomiej Noga – 40 pkt
5. Arkadiusz Mydlak – 24 pkt
6. Karol Dąbek – 22 pkt
7. Krzysztof Pełka – 18 pkt
8. Piotr Chmiel – 14 pkt
9. Jakub Bielec – 10 pkt

 

(18/05/2024)

  • 1. Dariusz Kuter – 50 pkt
  • 2. Przemysław Panasiewicz – 40 pkt
  • 3. Michał Holko – 30 pkt
  • 4. Mateusz Jagoda – 26 pkt
  • 5. Karol Dąbek – 22 pkt
  • 6. Bartłomiej Noga –  18 pkt
  • 7. Arkadiusz Mydlak – 14 pkt
  • 8. Jakub Bielec – 10 pkt

 

(07/04/2024)

  • 1. Hubert Babiarz – 50 pkt
  • 2. Przemysław Panasiewicz – 40 pkt
  • 3. Mateusz Jagoda – 30 pkt
  • 4. Michał Holko – 26 pkt
  • 5. Bartłomiej Noga – 22 pkt
  • 6. Krzysztof Pełka –  18 pkt
  • 7. Piotr Chmiel – 14 pkt
  • 8. Arkadiusz Mydlak – 10 pkt

WYNIKI:

GRUPA A

Hubert Babiarz 2:0 (6:2, 6:3) Mateusz Jagoda
Krzysztof Pełka 2:0 (6:2, 6:2) Arkadiusz Mydlak

Mateusz Jagoda 2:0 (7:5, 6:2) Krzysztof Pełka
Arkadiusz Mydlak 0:2 (3:6, 2:6) Hubert Babiarz

Krzysztof Pełka 0:2 (2:6, 4:6) Hubert Babiarz
Mateusz Jagoda 2:0 (6:2, 7:6) Arkadiusz Mydlak

GRUPA B

Michał Holko 2:1 (6:4, 6:7, 10:8) Piotr Chmiel
Przemysław Panasiewicz 2:1 (4:6, 7:5, 10:4) Bartłomiej Noga

Bartłomiej Noga 2:0 (6:3, 6:4) Piotr Chmiel
Przemysław Panasiewicz 2:0 (6:3, 6:2) Michał Holko

Piotr Chmiel 0:2 (2:6, 4:6) Przemysław Panasiewicz
Michał Holko 2:0 (6:4, 7:5) Bartłomiej Noga

Mecze PÓŁFINAŁOWE:

Hubert Babiarz 2:0 (7:5, 6:4) Michał Holko
Przemysław Panasiewicz 2:1 (6:7, 6:2, 10:4) Mateusz Jagoda

FINAŁ:

Hubert Babiarz 2:0 (6:3, 6:4) Przemysław Panasiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=======================

2023
WYNIKI

EDYCJA 1 – 01.07.2023

1. Hubert Babiarz – 50 pkt

2. Krzysztof Pełka – 40 pkt

3. Amadeusz Kuter – 30 pkt

4. Michał Holko – 26 pkt

5. Dariusz Kuter – 22 pkt

6. Arkadiusz Mydlak – 18 pkt

7. Patryk Skubis – 14 pkt

8. Mirosław Podkalicki – 10 pkt

 

EDYCJA 2 – 29.07.2023

1.  Przemysław Panasiewicz – 50 pkt

2. Krzysztof Pełka – 40 pkt

3. Michał Wałczyk – 30 pkt

4. Piotr Wołowiec – 26 pkt

5. Adrian Mazera – 22 pkt

6. Arkadiusz Mydlak – 18 pkt

7. Michał Holko – 14 pkt

8. Karol Dąbek – 10 pkt

 

EDYCJA 3 – 09.09.2023

1. Michał Wałczyk – 50 pkt

2. Hubert Babiarz – 40 pkt

3. Krzysztof Pełka 30 pkt

4. Michał Holko 26 pkt

5. Bartłomiej Noga 22 pkt

6. Piotr Chmiel 18 pkt

7. Przemysław Panasiewicz 14 pkt

8. Patryk Skubis 10 pkt

9. Mateusz Jagoda 6 pkt

 

EDYCJA 4 – 30.09.2023

1. Hubert Babiarz  50 pkt

2. Przemysław Panasiewicz  40 pkt

3. Michał Wałczyk 30 pkt

4. Krzysztof Pełka 26 pkt

5. Witold Drzał 22 pkt

6. Mateusz Jagoda 18 pkt

7. Michał Holko 14 pkt

8. Patryk Skubis 10 pkt

 

EDYCJA 5 – 07.10.2023

1. Krzysztof Pełka  50 pkt

2. Michał Wałczyk 40 pkt

3. Przemysław Panasiewicz 30 pkt

4. Michał Holko 26 pkt

5. Piotr Chmiel 22 pkt

6. Patryk Skubis 18 pkt

7. Arkadiusz Mydlak 14 pkt

8. Witold Drzał 10 pkt

 


KLASYFIKACJA OGÓLNA (na dzień 10.10.2023 – 3 najlepsze wyniki)

  1. Hubert Babiarz – 140 pkt
  2. Krzysztof Pełka – 130 pkt
  3. Przemysław Panasiewicz – 120 pkt
  4. Michał Wałczyk – 120 pkt
  5. Michał Holko – 78 pkt
  6. Arkadiusz Mydlak – 50 pkt
  7. Patryk Skubis – 42 pkt
  8. Witold Drzał – 32 pkt
  9. Amadeusz Kuter – 30 pkt
  10. Piotr Wołowiec – 26 pkt
  11. Mateusz Jagoda – 24 pkt
  12. Dariusz Kuter – 22 pkt
    Adrian Mazera – 22 pkt
    Bartłomiej Noga – 22 pkt
  13. Piotr Chmiel – 18 pkt
  14. Mirosław Podkalicki – 10 pkt
    Karol Dąbek – 10 pkt
Skip to content