Strona główna » Aktualności » Wyniki IV kolejki ALO OPEN Białobrzegi 2016

Wyniki IV kolejki ALO OPEN Białobrzegi 2016

28 Lipca w Centrum sportowo – rekreacyjnym w Białobrzegach odbyły się mecze IV kolejki Amatorskiej Ligi Orlika w kategorii OPEN.W pierwszym meczu młodzi zawodnicy z Łańcuta mierzyli się z drużyną Jose’s Bus. Od samego początku było widać pełne zaangażowanie i nastawienie na zwycięstwo obu ekip.Po bardzo dobrym meczu obfitującym w dużą ilość wymian i dobrych akcji zakończonych strzałem w światło bramki wygrała drużyna z Dębiny która broniąc się w końcówce drugiej połowy wyprowadziła dwie kontry po których padły bramki.
W drugim meczu gospodarze drużyna Weteranów po ciężkim boju wygrała z zespołem Pały Jedne z Łańcuta.Młodzi zawodnicy starali się przez cały czas atakawać lecz mądrze broniący się zespół z Białobrzeg posiadający w swoim składzie doświadczonych zawodników,byłych ligowców wyprowadzał skuteczne kontrataki po których padały bramki.Warto zaznaczyć że drużyna ta nie zaznała jeszcze w lidze porażki i jest po IV kolejkach liderem Amatorskiej Ligi Orlika.
W trzecim meczu dnia drużyna z Rakszawy kontrolując od samego początku mecz pewnie wygrała z najmłodszymi uczestnikami ALO OPEN drużyną z Soniny i tym samym zanotowała pierwszą wygraną w lidze.Młodzi zawodnicy Mokrych Marioli pomimo że mecz przegrali to i tak wyszli zadowoleni ponieważ udało im się strzelić pierwsze bramki w lidze.
W meczu wieczornym drużyna KS Szlachta po meczu walki wygrała z drużyną która inauguruje w tym sezonie w naszej lidze. Zespół Promil z Żołyni dzielnie walczył i atakował do ostatniego gwizdka sędziego i widać że po słabym początku z każdym kolejnym meczem grają coraz lepiej i na pewno w następnych meczach postawią wysoką poprzeczke swoim przeciwnikom.
W Środę 27 Lipca doszło jak narazie do największej sensacji w Amatorskiej Lidze Orlika.Zespół Byle do przodu który do trzeciej kolejki wygrał wszystkie mecze i był wiceliderem ligi uległ firmie Budimex zespółowi Dwie dychy w plecy.

Wyniki wszystkich spotkań IV kolejki:

DWIE DYCHY W PLECY 5:3 BYLE DO PRZODU

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ 4:7 JOSE’S BUS

PAŁY JEDNE 1:3 WETERANI

ŻUBRY RAKSZAWA 7:2 MOKRE MARIOLE

KS SZLACHTA 3:1 PROMIL

DRUŻYNA MARLO PAUZA

PARY V KOLEJKI ALO OPEN:

03.08.2016

Godz. 18:00 DWIE DYCHY W PLECY – JOSE’S BUS

04.08.2016

Godz. 18:00 BYLE DO PRZODU – WETERANI

Godz. 18:50 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ – MARLO

Godz. 19:40 PAŁY JEDNE – MOKRE MARIOLE

Godz. 20:30 ŻUBRY RAKSZAWA – KS SZLACHTA

PAUZUJE ZESPÓŁ PROMIL

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

1.GRZEGORZ MIŚ 10 BRAMEK/KS SZLACHTA/

2. MATEUSZ BARTNIK 9 BRAMEK/WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

3. DAWID BARTMAN 6 BRAMEK/JOSE’S BUS/

Skip to content