Strona główna » Aktualności » Witold Drzał zwyciężył w Białobrzeskiej Lidze Tenisowej

Witold Drzał zwyciężył w Białobrzeskiej Lidze Tenisowej

Przez ponad dwa miesiące na kortach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego swoją rywalizację prowadzili tenisiści biorący udział w pierwszej edycji Białobrzeskiej Ligi Tenisowej.

Zgodnie z regulaminem uczestniczyć w zmaganiach mogli tenisiści zamieszkali na terenie gminy Białobrzegi, bądź korzystający w ostatnich 12 miesiącach z kortów CSR. W sumie do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników.

W niedzielę, 9 bm., odbyły się ostatnie mecze fazy finałowej ligi – turniej mistrzowski o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi. W rywalizacji uczestniczyło 4 najlepszych zawodników BLT: Szymon Augustyn, Piotr Cebulak, Marcin Czyrek i Witold Drzał. Rozgrywali oni pojedynki na zasadzie każdy z każdym.

Palma pierwszeństwa w turnieju mistrzowskim a więc i w całej Białobrzeskiej Lidze Tenisowej przypadła Witoldowi Drzałowi. Drugą pozycję wywalczył Piotr Cebulak. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Augustyn a czwartą pozycję w turnieju zajął Marcin Czyrek. Najlepsi tenisiści otrzymali puchary z rąk Franciszka Masłonia, Wójta Gminy Białobrzegi. Gmina Białobrzegi ufundowała im również nagrody rzeczowe.

 

Fot. Janusz Pawlak

 

Skip to content