Strona główna » Aktualności » W sobotę wyruszamy na „Rowerowy Spacer z Historią Pod Rękę”

W sobotę wyruszamy na „Rowerowy Spacer z Historią Pod Rękę”

Myślę, iż sporą gratkę przygotowaliśmy dla osób ceniących aktywny wypoczynek i interesujących się historią. Otóż w sobotę, 1 września, wspólnie ze społecznością sołectwa Korniaktów Płn. zapraszamy wszystkich chętnych na „Rowerowy Spacer z Historią Pod Rękę”.

W trakcie rowerowej wyprawy będziemy poznawać ciekawe przyrodniczo zakątki gminy Białobrzegi oraz jej najbliższych okolic. Ale nie tylko… Gwoździem programu rowerowej wyprawy staną się z pewnością gawędy historyka i regionalisty mgr Waldemara Ostrowskiego.Podzieli się z nami swoją przebogatą wiedzą o przeszłości, nie tylko tej bardzo odległej, naszej małej Ojczyzny. Przypomni też o ludziach, którzy pochodzili z naszych stron a przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości przed 100 laty.

Zbiórka uczestników rowerowej wyprawy o godz. 9.50, na parkingu przed Domem Kultury w Korniaktowie Płn.

Tradycyjnie impreza zakończy się degustacją kiełbaski z grilla, którą przygotują dla nas strażacy ochotnicy z Korniaktowa Północnego.

Na zgłoszenia uczestnictwa w „Rowerowym Spacerze z Historią Pod Rękę” oczekujemy do 30 sierpnia pod numerem telefonu 17 771 52 44 lub adresem centrumsportrekreacja@gmail.com.

jap

Skip to content