Strona główna » Aktualności » Step & shape

Step & shape

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Step&Shape w sali  białobrzeskiego Fitness Park przy GOSiR . Zaczynamy już 15 września w czwartek o godz. 19:00.

 

Step&Shape to połączenie choreografii na stepie z ćwiczeniami wzmacniającymi, co daje nam trening interwałowy, odpowiedni jeśli chcemy wzmocnić wszystkie partie ciała, poprawić koordynację oraz spalić sporo kalorii. Sekwencja kroków prosta do opanowania oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe to połączenie odpowiednie dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Dobra zabawa przy muzyce i endorfiny gwarantowane!

Trening prowadzi instruktor fitness, trener personalny Anna Zygmunt-Puszkarz.

Kilka słów o instruktorce:

Instruktorka Ania prowadzi treningi grupowe od 2016 roku. Prowadziła zajęcia w różnych klubach (Active Style Jarosław, FitForma Gniewczyna, Platinium Jarosław) i domu kultury w Świętoniowej. Sport to jej pasja oraz odskocznia od pracy biurowej.  Uwiebia pracę ze sprzętem (step, sztanga, piłka to faworyci) oraz treningi nakierowane na poprawę zdrowia, przy jednoczesnym czerpaniu radości z ruchu. Prowadziła do tej pory zajęcia Body Shape, Zdrowy Kręgosłup, Step&Shape, Total Body Conditioning, Trening Obwodowy, Power Pump, Body Ball.

Czekamy na Was!

 

Skip to content