Strona główna » Aktualności » Ruszyły pierwsze zajęcia dla rolkarzy

Ruszyły pierwsze zajęcia dla rolkarzy

Bardzo dużym zainteresowaniem  wśród najmłodszych dzieci cieszy  się  „Wakacyjny kurs nauki jazdy na rolkach”, organizowany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pierwsze spotkanie odbyło się 3 lipca   w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białobrzegach ze względu na padający deszcz.

Na pierwsze spotkanie z Instruktorami ze Szkółki Rolkowej Wodzu z Rzeszowa przyszli zarówno ci, którzy choć w minimalnym stopniu potrafią już poruszać się na rolkach jak i stawiający dopiero pierwsze kroki w tej przygodzie.
Zgromadzeni w sali rodzice obserwować mogli dzieci a później sami w praktyce przekonać się  ile trudu i wysiłku trzeba włożyć w to, aby rolki zaczęła nas „słuchać”, by wykonywać na nich zakręty i pokonywać  przeszkody.
Jak powiedzieli uczestnicy Kursu, instruktorzy z Rzeszowa w bardzo fajny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki ich cierpliwości na pewno grupa fanów jazdy na rolkach w Białobrzegach będzie coraz większa.
W sobotę, 10 lipca, odbędą się kolejne zajęcia i miejmy nadzieję że przy pięknej pogodzie spotkamy się w białobrzeskim skateparku przy GOSiR  w ramach „Wakacyjnego kursu nauki jazdy na rolkach”.

Najmłodsza grupa  od 5-9 lat zaczyna zajęcia od  godz. 9.00 a od 10.00 zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe.

Mamy jeszcze wolne miejsca do obu grup! Zapisy pod nr. tel. 729-665-249

Osoby które chcą wziąść udział w kursie na zajęciach muszą posiadać:

– rolki, kask

– komplet ochraniaczy ( łokcie, kolana, nadgarstki )

Serdecznie zapraszamy!!

http://sportbial.pl/aktualnosci/galeria-zdjec-z-pierwszego-spotkania-rolkowego/

 

Skip to content