Strona główna » Aktualności » Przedszkolada 2024 już za nami

Przedszkolada 2024 już za nami

To było wyjątkowe święto sportu! W czwartek 16 maja oraz piątek 17 mają, na terenie  obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach gościliśmy najmłodszych sportowców naszej gminy. Najmłodszych bez cienia przesady. Dość powiedzieć, iż niektórzy z nich liczyli zaledwie 2,5 roku…

A wszystko za sprawą Przedszkolady 2024, czyli sportowej rywalizacji w dyscyplinach prawie że olimpijskich,  przygotowanej przez animatorów GOSiR. W wydarzeniu gminnym biorą udział Publiczne Przedszkola oraz Oddziały Przedszkolne z terenu gminy Białobrzegi.

Zawodnicy i zawodniczki przywędrowali na miejsce odbywania rywalizacji tj. Boisko Orlik z pięknym transparentem oraz  oznaczeniem przynależności do poszczególnych grup przedszkolnych. W rywalizacji wzięły udział:

Publiczne przedszkole w Białobrzegach:

I Krasnoludki

II Misie

III Słoneczka

IV Smerfy

V Wiewiórki

VI Pszczółki

VII Sówki

VIII Biedronki

IX Jeżyki

Oddział Przedszkolny SP nr 1 w Białobrzegach:

Grupa Misie

Oddział Przedszkolny SP nr 1 w Budach Łańcuckich:

Grupa Żabki

Odział Przedszkolny SP nr 2 w Budach Łańcuckich:

Grupa Turbo Byczki

W sumie ponad 300 maluszków.

W tym roku dzieci miały do pokonania tor przeszkód, slalom z piłką fitness, bieg z piłką tenisową na łyżeczce , skoki w workach oraz rzut woreczkiem do hula hop.

Bardzo duże zaangażowanie i zaciętość było widać we wszystkich konkurencjach.

Jak przystało na zawody sportowe z prawdziwego zdarzenia, zakończyła je dekoracja złotymi medalami ufundowanymi przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach. W tych zawodach wszystkie dzieci zostały zwycięzcami.

To naprawdę było wyjątkowe wydarzenie, które przyniosło wiele radości i emocji nie tylko maluchom, ale także wszystkim obecnym. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą postawę i zaangażowanie w zawodach. Sportowe emocje niech będą z nami na zawsze!

Dziękujemy Dyrektorom oraz Opiekunom poszczególnych grup za przygotowanie dzieci do rywalizacji  i już dziś zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję. 

Galeria zdjęć poniżej:

Skip to content