Strona główna » Aktualności » Przedszkolada

Przedszkolada

 

Wyjątkowe święto sportu! We wtorek, 30 maja oraz środę 31 maja, na ” Boisku Orlik” białobrzeskiego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji  gościć będziemy najmłodszych sportowców naszej gminy. 

A wszystko za sprawą Przedszkolady 2023, czyli sportowej rywalizacji przedszkolaków z terenu Gminy Białobrzegi w dyscyplinach prawie że olimpijskich.  Celem imprezy organizowanej corocznie przez GOSiR jest propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej jak również  umiejętności współpracy i współdziałania w zespole.

W tym roku  Przedszkolada będzie trwała dwa dni. W pierwszym dniu tj. 30 maja o godz. 9.00 na Orliku do zawodów przystąpią dzieci z  Publicznego Przedszkola w Woli Dalszej wraz z oddziałami przedszkolnymi z terenu Gminy Białobrzegi. 31 maja rywalizować będą dzieci z Publicznego Przedszkola w Białobrzegach.

Wszystkim dzieciakom życzymy dużo słońca, dobrej zabawy i uśmiechu:)

 

  1. Osoby małoletnie uczestniczą w wydarzeniu na wyłączną odpowiedzialność rodziców / opiekunów prawnych.
  2. Osoby uczestniczące w przedszkoladzie zobowiązują się do przestrzegania regulaminu ” Boiska Orlik „
  3. Ukształtowanie terenu, na którym odbędzie się wydarzenie dopuszcza możliwość udziału osób ze szczególnymi potrzebami.
  4. Wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  5. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

Organizatorem Przedszkolady i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratorów można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Skip to content