Strona główna » Aktualności » Obóz Stali Rzeszów

Obóz Stali Rzeszów

W sobotę 2 sierpnia w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Białobrzegach rozpoczęli swój tygodniowy obóz piłkarski młodzi zawodnicy Stali Rzeszów. Grupa liczyła 40 osób w wieku od 10 – 14 lat. Piłkarze byli podzieleni na dwie grupy młodszą i starszą. Każdego dnia trenowali dwa razy dziennie po trzy godziny, na dobrze przygotowanym boisku piłkarskim klubu Brzeg Białobrzegi.
W czasie treningów zawodnicy uczyli się wykorzystywać stałe elementy gry,koordynacji ruchowej,podawania i przyjęcia piłki, jak również współpracy w parach poprzez wykorzystanie różnych gier i zabaw z piłką. W czasie obozu piłkarze Stali rozegrali dwa sparingi: pierwszy z zespołem KS Włókniarz Rakszawa, natomiast drugi był sparingiem wewnętrznym Stali Rzeszów.
W czasie wolnym młodzi zawodnicy, jak również ich rodzice, bardzo chętnie korzystali z obiektów znajdujących się w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym.
9 Sierpnia obóz dobiegł końca i zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym opuścili nasz ośrodek. Zapewnili, że za rok pojawią się tu ponownie.

Skip to content