Strona główna » Aktualności » Niebawem ruszy Białobrzeska Liga Tenisowa

Niebawem ruszy Białobrzeska Liga Tenisowa

Podobnie jak w roku ubiegłym także i w sezonie 2017 na kortach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego prowadzone będą rozgrywki Białobrzeskiej Ligi Tenisowej.

Zgodnie z regulaminem rywalizacji w zawodach mogą brać udział wyłącznie tenisiści zamieszkali na terenie gminy Białobrzegi bądź korzystający w ostatnich 12 miesiącach z kortów CSR w Białobrzegach (co potwierdzają opłaty wnoszone za korzystanie z kortów). Start ligi zaplanowaliśmy na 15 maja, a jej zakończenie w sierpniu (w przypadku złych warunków atmosferycznych we wrześniu).

Tenisiści rywalizować będą na zasadzie pojedynków każdy z każdym. A o kolejności końcowej decydować będzie liczba zdobytych punktów. Zawodnicy, którzy uplasują się na miejscach 1- 4, rozegrają z sobą turniej mistrzowski o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi, w systemie każdy z każdym. Na nich też czekały będą nagrody ufundowane przez Gminę Białobrzegi.

Na zgłoszenia tenisistów zainteresowanych udziałem w Lidze oczekujemy do 12 maja.

Warto przypomnieć, iż w pierwszej edycji Białobrzeskiej Ligi Tenisowej, w sezonie 2016, zwyciężył Witold Drzał z Korniaktowa Południowego.

jap

Skip to content