Strona główna » Aktualności » Nauka jazdy na rolkach – nabór

Nauka jazdy na rolkach – nabór

W okresie wakacyjnym na terenie  skate parku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach organizowane będą zajęcia z nauki jazdy na rolkach od podstaw. Dla dzieci oraz młodzieży.

Zapisy oraz zgłoszenia przyjmowane będą bezpośrednio u instruktora pod nr. tel. 665 690 430 do 30 czerwca . Wszystkie szczegóły zostaną podane po utworzeniu się grupy min. 10 osób. Zajęcia przewidziane są na poniedziałki lub środy.

Koszt: 30 zł za jednostkę treningową

Uczestnicy kursu muszą przynieść:

  • rolki, kask
  • komplet ochraniaczy
  • wodę
  • uśmiech i pozytywne nastawienie

Zajęcia prowadzone będą przez Instruktorów Szkółki Rolkowej Wodzu z Rzeszowa. Zawodnicy tej szkółki przez ostatnie niecałe 10 lat zdobyli ponad 150 medali na Mistrzostwach Polski oraz ustanowili większość rekordów Polski. Ich uczennica to Trener kadry narodowej. W szkółce tej jest wielu zawodników którzy zdobywali medale na mistrzostwach Europy oraz wielokrotnie zajmowali podium w lidze światowej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas zajęć obowiązują następujące zasady:

  1. Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do  zachowania bezpiecznej odległości w odniesieniu do innych osób.
  2. Przestrzegania regulaminu skate parku przy GOSiR
  3. Uczestnikiem zajęć mogą być wyłącznie osoby zdrowe.
  4. Na teren skate parku obowiązuje zakaz  palenia i picia alkoholu.
  5. Wizerunek osób biorących udział w kursie może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  6. Udział w kursie jest jednoznaczny z akceptacją tych zasad.

Organizatorem  nauki jazdy na rolkach i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Miłej zabawy i do zobaczenia!

 

Skip to content