Strona główna » Aktualności » Naucz się sztuki Samoobrony – możesz to zrobić już teraz w Białobrzegach

Naucz się sztuki Samoobrony – możesz to zrobić już teraz w Białobrzegach

W czwartek, 11 stycznia, zapraszamy do Parku Fitness na pierwsze zajęcia z Samoobrony.  Niezwykła popularność tej dyscypliny sportowej to nie tylko zasługa filmów z udziałem mistrzów wschodnich sztuk walki, prezentowanych na dużym i małym ekranie. Nauka prostych i skutecznych technik realnej obrony przed przeciwnikiem, stała się jednym ze sposobów na aktywny sposób spędzania wolnego czasu. W cały świecie. Dzisiaj w dobry tonie jest wykazać się sprawnością fizyczną i znajomością elementów japońskich sztuk walki.

Z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się przysłowiowego abc Samoobrony, spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej a przede wszystkim spędzić aktywnie wolny czas, ruszamy białobrzeskim w Parku Fitness  z zajęciami z Samoobrony.

Kto może w nich uczestniczyć?

Choć nie ma ograniczeń wiekowych, do udziału w treningach zapraszamy młodzież  i osoby dorosłe. Panie i panów.

Pod czujnym okiem instruktora

Zajęcia z samoobrony poprowadzi  Waldemar Kielar. Absolwent WSP Rzeszów, wydział wychowanie fizyczne i zdrowotne. Instruktor Samoobrony i Ju-Jitsu, uczeń Podkarpackiej Szkoły Ju-Jitsu Karate w Rzeszowie.

Co daje Samoobrona?     

Samoobrona to:

– przełamanie własnych słabości
– opanowanie stresu
– nauka prostych i skutecznych technik realnej obrony przed przeciwnikiem
– uwalnianie z chwytów i obchwytów
– podniesienie własnej sprawności fizycznej i kondycji
– poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie
– doskonała forma spędzania czasu wolnego

 

Nie musisz mieć wcześniejszego kontaktu ze sztukami walki

Uczestnicy podczas zajęć zapoznają się z technikami charakterystycznymi przede wszystkim dla japońskich sztuk walki tj. Ju-jitsu, karate, ale także z podstawowymi elementami boksu, muay thay i kick boxingu. Zajęcia prowadzone są w sposób umożliwiający uczestnictwo w nich osobom, które nie miały wcześniej kontaktu ze sztukami walki. Techniki zostały tak dobrane, by były skuteczne w wykonaniu osób różnej płci i o różnych warunkach fizycznych.

Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek, 11 stycznia, o godz. 17.45 w sali fitness białobrzeskiego Parku Fitness. Udział w inauguracyjnych zajęciach jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje: 692 908 919 lub 17 771 52 44

 

Skip to content