Strona główna » Aktualności » Na korcie spotkali się młodzi tenisiści

Na korcie spotkali się młodzi tenisiści

Ośmiu uczniów szkół podstawowych i Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach walczyło w sobotę na kortach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego o palmę pierwszeństwa w III już Turnieju Tenisa Dzieci i Młodzieży.

Sportowa rywalizacja dostarczyła najmłodszym tenisistom z gminy Białobrzegi mnóstwa niezapomnianych wrażeń i emocji. Niektóre pojedynki były tak zacięte, że trwały ponad 1,5 godziny.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że w walce o pierwsze miejsce Szymon Wajda (Zespół Szkół w Białobrzegach) pokonał Rafała Guraka (Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach) 6:3, a w pojedynku, który rozstrzygnął o miejscu trzecim i czwartym, Wojciech Nicpoń pokonał Tomasza Ślimaka (obaj PG) 6:4.

W pojedynkach pocieszenia najlepiej spisał się Bartłomiej Dyrda (PG), który uplasował się na 5 miejscu. Miejsce 6 przypadło w udziale Mateuszowi Kłosowi, a 7 Rafałowi Kłosowi (obaj PG). Ostatnie miejsce przypadło w udziale Dawidowi Droździkowskiemu (PG), który z powodu kontuzji zaliczył tylko jeden pojedynek).

Najlepsi tenisiści turnieju otrzymali nagrody ufundowane przez gminę Białobrzegi.

Zobacz też FOTOGALERIĘ z zawodów: http://sportbial.pl/fotogalerie/2256/

oraz FILM : https://www.youtube.com/watch?v=nvoTVwQaFZg

Fot. Janusz Pawlak

 

Skip to content