Strona główna » Aktualności » Możesz dołączyć do karateków i kolarzy

Możesz dołączyć do karateków i kolarzy

Od nowego roku szkolnego w Białobrzegach rozpoczęła działalność sekcja karate prowadzona przez instruktorów rzeszowskiej Akademii Karate Tradycyjnego Marty Niewczas.

W zajęciach, które odbywają się dwa razy w tygodniu w sali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II, uczestniczą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum. Dla tych, którzy chcieliby jeszcze spróbować swoich sił w tej pięknej sztuce walki, przekazujemy informację, że młodzi karatecy spotykają się w poniedziałki i środy. Początek zajęć o godz. 16 – tej. Udział w zajęciach jest odpłatny.

Jeśli lubisz jazdę rowerem

W ramach narodowego programu rozwoju kolarstwa funkcjonuje natomiast przy Zespole Szkół w Białobrzegach sekcja kolarska, której członkami są chłopcy ze szkół podstawowych z terenu gminy. Zajęcia z kolarzami prowadzi trener Jacek Szczepanik.

Jeśli któryś z uczniów podstawówki lub gimnazjum chciałby spróbować swoich sił w kolarstwie może to jeszcze uczynić. Młodzi kolarze spotykają się zawsze we wtorki i czwartki o godz. 17 – tej. Zbiórka obok sali sportowej Publicznego Gimnazjum.

Udział w zajęciach sekcji jest bezpłatny. Dodatkowo jej członkowie otrzymają od organizatorów rowery i sprzęt niezbędny do uprawiania kolarstwa.

jap

 

 

Skip to content