Strona główna » Aktualności » Młodzi piłkarze z Zespołu Szkół w Białobrzegach wygrali turniej

Młodzi piłkarze z Zespołu Szkół w Białobrzegach wygrali turniej

Na boisku Orlika Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach rozegrano w środę, 15 czerwca, gminny turniej piłki nożnej uczniów szkół podstawowych.
Do udziału w rywalizacji stawiły się drużyny z Zespołu Szkół w Woli Dalszej, Szkoły Podstawowej w Korniaktowie Północnym, Szkoły Podstawowej nr 2 w Budach Łańcuckich i Zespołu Szkół w Białobrzegach.Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.
Bezapelacyjnie najlepszym zespołem imprezy okazała się drużyna z Zespołu Szkół w Białobrzegach, która nie tylko odniosła komplet zwycięstw. Jej zawodnicy popisali się też bardzo ciekawą grą na boisku.
Na drugim miejscu uplasowała się ekipa ze Szkoły Podstawowej w Korniaktowie Północnym, trzecie przypadło piłkarzom ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Bud Łańcuckich a czwarte zespołowi z Zespołu Szkół w Woli Dalszej.
Najlepszym strzelcem turnieju został Wojciech Rusinek z Zespołu Szkół w Białobrzegach (7 bramek). Miano najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Hubert Partyka, również z Zespołu Szkół w Białobrzegach.

Skip to content