Strona główna » Aktualności » Koniec programu 100 Orlików na następne stulecie Niepodległości- śladami wielkich sportowców

Koniec programu 100 Orlików na następne stulecie Niepodległości- śladami wielkich sportowców

W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Białobrzegach zakończyliśmy program 100 Orlików na następne stulecie Niepodległości – śladami wielkich sportowców. Ostatnie dwunaste spotkanie odbyło się 12 Listopada z Boule.  W zajęciach łącznie uczestniczyło ponad 120 osób w tym seniorzy, osoby dorosłe, rodziny i rodziny z dziećmi. Zajęcia miały charakter otwarty dla Uczestników i nie wymagały wcześniejszych zgłoszeń. 

W ramach  projektu ” 100 Orlików na następne stulecie Niepodległości – śladami wielkich sportowców ” uczestnicy brali udział w różnych formach aktywności ruchowej dostosowanej do wieku. A były to między innymi zajęcia z Nordic Walking, boule, ringo, dart, freesbee, molkky, unihokej, zajęcia fitness oraz gry i zabawy rekreacyjne.

Dziękujemy serdecznie za czynny udział uczestnikom zajęć oraz wolontariuszom którzy dzielnie pomagali i wspierali animatora w realizacji projektu.

Do zobaczenie w następnej edycji!

 

Skip to content