Strona główna » Aktualności » Już mrozimy taflę sztucznego lodowiska – ruszamy we wtorek

Już mrozimy taflę sztucznego lodowiska – ruszamy we wtorek

Piękny prezent pod choinkę mamy dla mieszkańców Białobrzegów ceniących sobie wypoczynek na świeżym powietrzu. W najbliższy wtorek, a więc w dzień kiedy nasze domy odwiedza św. Mikołaj, ruszy sztucznie zmrożone lodowisko w białobrzeskim Centrum Sportowo – Rekreacyjnym. Ekipy techniczne są obecnie na ukończeniu mrożenia tafli lodowiska. Pogoda im sprzyja, bo zimowa aura przyniosła z sobą wyraźne ochłodzenie.

Liczne telefony od mieszkańców gminy dopytujących o to, kiedy będzie można pojeździć na łyżwach, potwierdzają iż białobrzeskie sztuczne lodowisko to przedsięwzięcie ze wszech miar trafione. Zazdroszczą go nam nie tylko w najbliższej okolicy.

Dla tych wszystkich, którzy wybierają się na lodowisko, cenna będzie informacja, że ceny za bilety wstępu i wypożyczenie łyżew są takie same jak w sezonie 2015/2016. I tak za bilet normalny płacimy 5 zł (60 minut), ulgowy kosztuje 2 zł (60 minut) i przysługuje dzieciom i młodzież szkolnej do lat 18. Wypożyczenie łyżew – 5 zł (60 minut).

Co bardzo ważne, dzieci ze szkół funkcjonujących na terenie Gminy Białobrzegi korzystające z lodowiska w ramach zajęć lekcyjnych wraz z opiekunem (w godz. 9 – 14), nie ponoszą żadnych opłat.

 

 

Skip to content