Strona główna » Aktualności » Iskierka – zajęcia taneczne

Iskierka – zajęcia taneczne

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach informuje, o naborze do Zespołu Tanecznego „Iskierka”. Zajęcia są prowadzone w  sali fitness przy GOSiR w Białobrzegach. 

„Iskierka” to Zespół Taneczny z 40-letnią tradycją, multimedalista Mistrzostw Polski i turniejów ogólnopolskich oraz finaliści Mistrzostw Europy i Świata. Iskierka  uczy podczas zajęć dzieci i młodzież  pasji do tańca na różnych stopniach zaawansowania. Grupa specjalizuje się w stylu show dance i technice jazz dance. W każdej grupie sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest do wieku tancerzy. Instruktorzy dbają o właściwe szkolenie na kolejnych etapach rozwoju dziecka. Rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię wśród dzieci.

Grupy zespołu w Białobrzegach powstały w październiku 2020 roku. Celem założenia tych grup było poszerzanie zainteresowań wśród dzieci i młodzieży, a także popularyzacja różnych form tanecznych. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach: grupa młodsza (5-7 lat), grupa starsza (8+ lat) dwa razy w tygodniu przez wykwalifikowanego instruktora.Zajęcia umożliwiają naukę podstaw tańca klasycznego oraz nowoczesnego.  W każdym sezonie powstaje choreografia, która potem prezentowana jest na uroczystościach.

Zapraszamy wszystkich chętnych od 5 roku życia.

Grupa młodsza ( 5-7 lat ) – poniedziałek 18.00 – 19.15

                                                  – sobota 10.00 – 11.15

Grupa starsza ( 8+ lat )   – poniedziałek 19.30 – 20.45

                                                 – sobota 11.30 – 12.45

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz dostępny na  stronie – www.iskierkadance.pl

Informacje w recepcji Fitness Park GOSiR

nr.tel. 17 77 152 44

Skip to content