Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka na wesoło

Dzień Dziecka na wesoło

 

29 maja 2022 r. (niedziela) obchodziliśmy  Dzień Dziecka, czyli święto wszystkich dzieci i wszystkich tych, którzy czują się dziećmi 🙂  Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach zorganizowali wydarzenie pt. “Dzień Dziecka Ale Cyrk!” Wydarzenie miało miejsce na obiekcie sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach.

Na całe szczęście chmurek było dużo, ale tych przyjaznych. W głównej mierze dopisywała nam piękna i słoneczna pogoda, na którą nasi milusińscy w zupełności sobie zasłużyli. Frekwencja uczestników imprezy naprawdę dopisała, z czego ogromnie się cieszymy i dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością. Taki niesamowity odzew ze strony wszystkich zainteresowanych, daje nam naprawdę dużo radości, satysfakcji i motywacji do kolejnych działań. Mamy nadzieję, że moc atrakcji oraz napięty program całego wydarzenia bardzo Wam się spodobał, a tym samym:

 

  • animacje, konkursy i zabawy cyrkowe z Palmonutką– niesamowicie Was rozbawiły i zintegrowały,
  • pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu Strażaków z OSP w Białobrzegach – co niektórym przypomniał, innych natomiast nauczył, jak ważna jest szybka pomoc i umiejętny ratunek osobom potrzebującym, Strażacy w tym dniu przeprowadzili również konkurencje sportowe z drobnymi upominkami dla zainteresowanych dzieci,
  • pokaz Zespołu Tanecznego „Iskierka” oddział  Białobrzegi GOSiR- show taneczne wspaniałych młodych i zdolnych tancerek,
  • pokaz młodych talentów uczących się gry na instrumentach w GOKiCZ Białobrzegi dodało wam powera i odwagi do tego, że nie ma rzeczy nie możliwych,
  • Fun Club Olafa z Krainy Lodu – nie zawiódł, a co najważniejsze nie zadusił naszego Olafa w ferworze entuzjazmu na jego widok!
  • pełny bufet z Fit Fat Bistro – smakował Wam i nauczył Was cierpliwości “na głodzie” w oczekiwaniu na zamówienie,
  • gigantyczne bańki mydlane, malowanie buziek, tańce brykańce, dmuchańce,  rozrywkowa muzyka DJ KEY C SOUND – sprawiły wam wiele radości, niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil na długo.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam oraz w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia tego magicznego wydarzenia.
Pamiętajmy – w każdym z nas kryje się, gdzieś malutkie dziecko, pielęgnujmy je – do następnego razu!

Krótka fotorelacja z Dnia Dziecka

http://sportbial.pl/aktualnosci/fotorelacja-z-dnia-dziecka/

Skip to content