Strona główna » Aktualności » Drugi tydzień wakacji z GOSiR

Drugi tydzień wakacji z GOSiR

Za nami już drugi tydzień wakacji z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Białobrzegach. W tym tygodniu dzieci w ramach zajęć z lekkoatletyki sprawdziły swoje możliwości na dystansach sprinterskich tj. 50 m,  100 m oraz skoku w dal. Zapoznały się z ćwiczeniami poprawiającymi technikę prawidłowego biegu oraz rywalizowały podczas biegu z przeszkodami na czas.

Następną częścią programu były gry i zabawy prowadzone w sali Fitness Park ze względu na wysoką temperaturę panującą w tym tygodniu na zewnątrz. Dzieci chętnie bawiły się m. in. w berka, murarza, marchewkę, kluski, zbijaka oraz rybaka.

Ostatnią częścią był relaks w  saunie. Podczas tej części dzieci zapoznały się z prawidłowymi zasadami saunowania. Prawdziwą frajdę sprawił seans w saunie suchej oraz łaźni parowej prowadzony przez Panią Saunamistrz. Dzieci po wyjściu z saun chętnie korzystały z możliwości schłodzenia ciała przez natrys, ścieżkę wrażeń, wiadro Knappa oraz misę z lodem.

Trzecie spotkanie 22 sierpień (środa)  i 24 sierpień ( piątek) w tym tygodniu w programie:

  • Piłka nożna – (m.in. mini turniej piłkarski )
  • Gry i zabawy ( zajęcia z instruktorami GOSiR  z wykorzystaniem infrastruktury sportowo – rekreacyjnej Obiektu)
  • SPA ( sauny ) – zapoznanie dzieci z zasadami prawidłowego saunowania, seans w saunie suchej w temperaturze dostosowanej do wieku uczestników oraz łaźni parowej zapachowej. Spotkanie prowadzi Saunamistrz GOSiR

Uwaga! Dzieci prosimy o zabranie dwóch ręczników bawełnianych

Przypominamy , na wszystkie spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy

Zapisy na wszystkie spotkania przyjmowane są w biurze Fitness Park GOSiR w Białobrzegach. Osoba zainteresowana nanoszona jest na listę po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Koszt 40 zł

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 729 665 249

Fotorelacja z drugiego tygodnia zajęć:

Skip to content