Strona główna » Aktualności » Dla przeciwników nikt nie miał litości

Dla przeciwników nikt nie miał litości

Ekipy siatkarzy z praktycznie całego powiatu łańcuckiego wystartowały w II Wakacyjnym Turnieju Siatkówki Plażówki zorganizowanym w sobotę, 22 sierpnia, przez Centrum Sportowo – Rekreacyjne w Białobrzegach. Zawodom towarzyszyło spore zainteresowanie. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 18 zespołów. Ostatecznie, na piaszczystych boiskach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego, zjawiło się 16 ekip siatkarzy plażowych m.in. z Albigowej, Białobrzegów, Głuchowa, Handzlówki, Korniaktowa Płn., Kosiny, Łańcuta, Rakszawy.

Turniej zdominowały ekipy męskie, bo było ich 14. Panie reprezentowane były przez dwa zespoły. Czyżby paniom brakowało odwagi?

W odróżnieniu od pierwszych zawodów, które odbyły się 4 lipca w palących promieniach słońca, tym razem pogoda dopisywała siatkarzom, bowiem upał nie dawał się we znaki. Przyznać jednak trzeba, iż zmagania siatkarzy na piaszczystym boisku to sport dla ludzi o żelaznej kondycji. Dość powiedzieć, iż najlepsze pary turniejowe musiały walczyć pod siatką (z przerwami wynikającymi z harmonogramu zmagań) od godz. 11 do 17! I w Turnieju nie było pojedynków odpuszczanych. Dla rywali pod siatką nikt nie miał litości.

A oto wyniki II Wakacyjnego Turnieju:

Panie :

 I miejsce: Gabriela Stafiej – Kinga Kus

Panowie:

 I miejsce: Marcin Bujak – Marcin Magryś

 II miejsce: Hubert Falger – Hubert Trojnar

 III miejsce: Mateusz Cisek – Konrad Skoczylas

Sędzią głównym zawodów był Piotr Babiarz, animator CSR i trener siatkówki.

 Fot. Janusz Pawlak

Oglądaj także FOTOGALERIĘ z zawodów: http://sportbial.pl/fotogalerie/ii-wakacyjny-turniej-siatkowki-plazowej-bialobrzegi-22-08-2015/

 

 

 

 

Skip to content