Strona główna » Aktualności » Będziemy razem biegali

Będziemy razem biegali

W szybkim tempie rośnie w naszym kraju grupa ludzi, którzy chcą zadbać o swoje zdrowi i każdą sposobność wykorzystują do aktywnego spędzania czasu. Wśród tych aktywnych niepodzielnie prym wiodą wszelkiej maści biegacze. A więc ludzie poprawiający swoją kondycję biegając na krótkich i długich dystansach.

Także w gminie Białobrzegi przybywa osób próbujących sprawdzić się w bieganiu. Widzimy ich zwłaszcza wieczorami, gdy odbywają swoje treningi. Centrum Sportowo – Rekreacyjne w Białobrzegach wychodząc naprzeciw powszechnemu zainteresowaniu bieganiem postanowiło skrzyknąć wszystkich białobrzeskich biegaczy: czytaj tych, którzy już pokonują rozmaite dystanse jak i tych pragnących rozpocząć przygodę z bieganiem. Chcemy jednym i drugim pomóc w organizacji treningów, doborze odpowiedniej trasy, doborze diety i ćwiczeń wspomagających. Myślimy również o spotkaniach z osobami, które mogą się pochwalić długoletnim stażem w przygodzie z bieganiem, lekarzami sportowymi i trenerami lekkiejatletyki.

Zebranie inaugurujące powstanie Grup Biegającej Białobrzegi proponujemy zorganizować 11 kwietnia, w sobotę. Spotkamy się w budynku Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach o godz. 15. Gościem specjalnym spotkania będzie red. Jolanta Zaręba z Oddziału TVP w Rzeszowie, która od wielu już lat startuje w najbardziej prestiżowych biegach maratońskich. Podzieli się z nami swoimi bogatymi doświadczeniami w bieganiu na różnych dystansach.

Skip to content