Strona główna » Aktualności » Amatorska rolkowa Niedziela na skate parku w Białobrzegach

Amatorska rolkowa Niedziela na skate parku w Białobrzegach

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach wraz z partnerami wydarzenia Szkółką Rolkową Wodzu oraz Rzeszowskim Stowarzyszeniem Rolkowym   serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w  pokazach freestyle slalom oraz jazdy agresywnej po skate parku. Wydarzenie zaplanowane jest na Niedzielę 7 maja od godz. 15.00 na skate parku w Białobrzegach.

Pokaz będzie prowadzony przez Instruktorów Szkółki Rolkowej Wodzu z Rzeszowa. Zawodnicy tej szkółki przez ostatnie niecałe 10 lat zdobyli ponad 150 medali na Mistrzostwach Polski oraz ustanowili większość rekordów Polski. Ich uczennica to Trener kadry narodowej. W szkółce tej jest wielu zawodników którzy zdobywali medale na mistrzostwach Europy oraz wielokrotnie zajmowali podium w lidze światowej.

Ponadto w programie dla wszystkich chętnych zawody. Na zawody zapraszamy dzieci i młodzież w różnym stopniu zaawansowania jazdy na rolkach. Dopuszczamy pomoc rodziców przy przejeździe jeśli dziecko nie będzie się czuło pewnie na rolkach. Do przejechania będzie prosty tor przeszkód składający się z kubeczków do slalomu, tyczki, pachołków.

W zależności od liczby zapisanych uczestników zawody odbędą się z podziałem na płeć oraz wiek.

Zawody traktujemy jako rozgrzewkę przed sezonem rolkowym więc liczymy przede wszystkim na dobrą zabawę.  Zalecamy  aby uczestnicy zawodów posiadali komplet ochraniaczy (kolana, łokcie, nadgarstki) i obowiązkowo kask na głowę.

Dla wszystkich uczestników zawodów pn.Amatorskie zawody rolkowe z nagrodami –  Speed slalom 2023 – Wolni od uzależnień, nakręceni sportem! przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Wydarzenie finansowane jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2023

Zapisy uczestnictwa w zawodach pod nr. tel. 729 665 249 lub osobiście w recepcji Fitness Park

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas zawodów obowiązują następujące zasady:

  1. Na teren skate parku obowiązuje zakaz  palenia i picia alkoholu.
  2. Dzieci do lat 13 mogą korzystać ze skateparku wyłącznie za zgodą i w obecności pełnoletniego opiekuna
  3. Każda osoba korzystająca z urządzeń skateparku ma obowiązek używania w trakcie jazdy kasku ochronnego oraz ochraniaczy na łokcie, kolana i nadgarstki
  4. Wizerunek osób biorących udział w Zawodach Rolkowych z nagrodami może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  5. Udział w zawodach jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad oraz regulaminu zawodów.

Załączniki do pobrania:

Zawody-rolkowe-Regulamin

Organizatorem Zawodów rolkowych z nagrodami pn. Speed slalom 2023 – Wolni od uzależnień, nakręceni sportem! i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Serdecznie zapraszamy!

 

Skip to content