Strona główna » Aktualności » Amatorska Liga Orlika 2021

Amatorska Liga Orlika 2021

Chętne drużyny w składach do 12 zawodników zapraszamy na rozgrywki piłki nożnej w ramach letniej edycji Amatorskiej Ligi Orlika. Rozgrywki będą odbywać się na Orliku ze sztuczną trawą w Białobrzegach przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji  w miesiącach wakacyjnych.

Zapisy drużyn do tegorocznej edycji  będą przyjmowane do dnia 30 Czerwca w biurze Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach od wtorku do soboty w godzinach od 13.00 do 21.00 oraz poprzez kontakt telefoniczny nr tel.17 771 52 44 lub 729-665-249,e-mail centrumsportrekreacja@gmail.com

Każdy zawodnik, który zgłosi się do rozgrywek powinien zapoznać się z regulaminem rozgrywek,przepisami oraz osobiście złożyć podpis pod oświadczeniem zawodników. Za dopilnowanie wypełnienia listy odpowiedzialny jest kapitan drużyny. Drużyny do rozgrywek Amatorskiej Ligi Orlika zapisują kapitanowie przekazując wypełnione oryginały druków przy zapisie w biurze GOSiR. Tabela wyników spotkań poszczególnych drużyn oraz tabela ligowa będą umieszczone na stronie sportbial.pl  po każdej kolejce rozgrywek.

Wszystkie potrzebne druki będą wysyłane do kapitanów poszczególnych drużyn drogą e-mailową.

Planowane rozpoczęcie rozgrywek 8 lipiec ( czwartek )

Ilość miejsc w lidze ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas ligi obowiązują następujące zasady:

  1. Każdy uczestnik ligi zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przy wejściu na orlik oraz zachowania bezpiecznej odległości w odniesieniu do innych osób.
  2. Uczestnikiem ligi mogą być wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych, m.in. kaszlu, kataru, bólu gardła, krtani czy podwyższonej temperatury, nie mające kontaktu z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddawaną kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni.
  3. Na teren orlika obowiązuje zakaz gry w korkach oraz palenia i picia alkoholu.
  4. Wizerunek osób biorących udział w lidze może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  5. Udział w lidze jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

 

Organizatorem Amatorskiej Ligi Orlika i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

 

 

 

 

Skip to content