Strona główna » Aktualności » Amatorska Liga Orlika 2019

Amatorska Liga Orlika 2019

Chętne drużyny w składach do 14 zawodników zapraszamy na rozgrywki piłki nożnej w ramach letniej edycji Amatorskiej Ligi Orlika. Rozgrywki będą odbywać się na Orliku ze sztuczną trawą naszego Centrum sportowo-rekreacyjnego w miesiącach wakacyjnych.

Rozgrywki cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Gminy Białobrzegi.

Zapisy drużyn do tegorocznej edycji  będą przyjmowane do dnia 30 Czerwca w biurze Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 13.00 do 21.00 oraz poprzez kontakt telefoniczny z animatorem sportu nr tel. 729-665-249 lub e-mail piotrbabiarz1@wp.pl

Każdy zawodnik, który zgłosi się do rozgrywek powinien zapoznać się z regulaminem rozgrywek,przepisami oraz osobiście złożyć podpis pod oświadczeniem zawodników. Za dopilnowanie wypełnienia listy odpowiedzialny jest kapitan drużyny. Drużyny do rozgrywek Amatorskiej Ligi Orlików zapisują kapitanowie przekazując wypełnione oryginały druków przy zapisie w biurze GOSiR. Tabela wyników spotkań poszczególnych drużyn oraz tabela ligowa będą umieszczone na stronie sportbial.pl  po każdej kolejce rozgrywek.

Wszystkie potrzebne druki będą wysyłane do kapitanów poszczególnych drużyn drogą e-mailową.

Planowane rozpoczęcie rozgrywek 11.06.2019 ( czwartek )

Ilość miejsc w lidze ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Ze sportowym pozdrowieniem Lokalny animator sportu

Skip to content