Strona główna » Aktualności » ALO OPEN wyniki X kolejki

ALO OPEN wyniki X kolejki

10 kolejkę zainaugurował mecz KS Szlachta i Dwie dychy w plecy. Mimo iż pierwsze minuty meczu były wyrównane i 1 bramkę zdobył zawodnik reprezentujący firmy Budimex niestety późniejsza kontuzja wykluczyła z gry jednego z lepszych jej zawodników i prym wiodła już KS Szlachta , która ostatecznie zwyciężyła. Jednocześnie był to już ostatni mecz tej drużyny w tegorocznych rozgrywkach.

Następnie rywalizowały ze sobą żołyński Promil i rakszawskie Żubry. Mecz przebiegł bez większych niespodzianek i zakończył się zwycięstwem drużyny z Rakszawy.

Największe emocje wzbudził mecz Jose’s Bus i Byle do przodu . Od początku zawodnicy Dębiny kontrolowali przebieg gry i udało im się zdobyć kilka bramek mimo iż grali w osłabionym składzie po otrzymanych żółtych kartkach . Przeciwnicy czuli się bezsilni w starciu z takim rywalem. Dopiero w drugiej połowie udało im się okiełznać dębinian i zdobyć bramki. Mimo starań i tak to Jose’s Bus zwyciężyli umacniając się na pozycji lidera ALO OPEN 2016.

W ostatnim meczu tej kolejki rywalizowali Weterani i Wybrzeże klatki schodowej. Staneły tu naprzeciw siebie młodość wybrzeżen i doświadczenie oraz precyzja Weteranów. Tym razem jednak szczęście dopisało zawodnikom z Bud Łańcuckich. Wynik spotkania pozwolił Wybrzeżu klatki schodowej zrównać się dorobkiem punktowym z zespołem białobrzeskim i obie drużyny mają ich po 21.

O ostatecznej klasyfikacji zadecydują mecze 11 ostatniej kolejki ALO OPEN 2016 na które zapraszamy.

Wyniki meczów IX kolejki:

DWIE DYCHY W PLECY 2:5 KS SZLACHTA

PROMIL 2:3 ŻUBRY RAKSZAWA

JOSE’S BUS 7:3 BYLE DO PRZODU

WETERANI 3:4 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW:

1 GRZEGORZ MIŚ 22 BRAMKI /KS SZLACHTA/

2 MATEUSZ BARTNIK 21 BRAMEK /WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ/

3 ARKADIUSZ KUŹNIAR 18 BRAMEK /JOSE’S BUS/

Skip to content