Strona główna » Aktualności » Znamy najlepszą drużynę z Amatorskiej Ligi Orlika – kategoria Otwarta

Znamy najlepszą drużynę z Amatorskiej Ligi Orlika – kategoria Otwarta

Z 7 drużyn zgłoszonych do rozgrywek Amatorskiej Ligi Orlika – kategoria Otwarta wygrał zespół Weterani. Drużyna ta jako jedyna nie przegrała meczu, zremisowała tylko w przed ostatniej kolejce z Brzózą Team.
Wczoraj rozegrano ostatnią kolejką spotkań. Strzelono w niej 18 bramek. W pierwszym zaległym meczu zespół KS Szlachta pokonał ekipę Marlo a następnie dostał 3 punkty za walkower na drużynie Boca Juniors która nie wstawiła się na mecz. KS Szlachta tym sposobem zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli. Ostatnie spotkanie było meczem o trzecie miejsce, w którym to po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu lepsi okazali się piłkarze z Rakszawy którzy pokonali zawodników z Brzózy.

A oto wyniki wczorajszych spotkań:

KS Szlachta 7:5 Marlo

KS Szlachta 3:0 Boca Juniors

Żubry Rakszawa 2:1 Brzóza Team

Tabela Amatorskiej Ligi Orlika – kategoria Otwarta

1. Weterani

2. KS Szlachta

3. Żubry Rakszawa

Po meczu odbyło się oficjalne zakończenie rozgrywek Amatorskiej Ligi Orlika. Puchary i nagrody dla trzech pierwszych drużyn z kategorii Otwartej i kategorii Gimnazjum wręczył na ręce kapitanów drużyn mgr Marian Kurek Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach.

Biuro Centrum sportowo – rekreacyjnego w Białobrzegach dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Orlika i zaprasza na kolejną edycje

Skip to content