Strona główna » Aktualności » Znamy już finalistów ALO OPEN w edycji 2015

Znamy już finalistów ALO OPEN w edycji 2015

Ekipy piłkarskie 28 Sierpnia zakończyły zmagania w rudzie zasadniczej Amatorskiej Ligi Orlika w kategorii OPEN zorganizowaną przez Centrum sportowo – rekreacyjne w Białobrzegach.Cieszące się dużą popularnością i zainteresowaniem rozgrywki do ostatniej kolejki dostarczyły dużo emocji.

W pierwszym meczu drużyna Weteranów która nie miała pewnego miejsca w pierwszej czwórce po bardzo dobrym meczu dość niespodziewanie wygrała w sposób zdecydowany z Blaugraną która do finałów awansowała z pierwszego miejsca.Bohaterem spotkania został  zawodnik gospodarzy Jacek Świętoniowski który strzelił aż trzy bramki.

W drugim meczu Koale dość niespodziewanie natrafili na dobrze dysponowanych w tym dniu zawodników z Rakszawy którzy pomimo iż nie mieli szans na awans do finałów postawili twarde warunki faworytom. Zwycięską bramkę dającą zwycięstwo drużynie ze Świętoniowej zdobył Krystian Mroszczyk.

W najciekawszym spotkaniu dnia drużyna KS Szlachta pokonała zespół Maka Paka i dzięki lepszemu bilansowi bramek awansowała kosztem Koali do rundy finałowej.Bohaterem spotkania został Grzegorz Orłoś który strzelił trzy bramki i znacznie przyczynił się do awansu.

W ostatnim spotkaniu dnia zagrały drużyny Zabawunia oraz Marlo. Mecz chodz miał wymiar czysto towarzyski był bardzo zacięty oraz zaciekły. W meczu tym nie obyło się bez dużej ilości kartek oraz fauli.Ostatecznie wygrała drużyna z Dąbrówek.

A oto wyniki poszczególnych spotkań:

BLAUGRANA 1:5 WETERANI

ŻUBRY RAKSZAWA 3 :4 KOALE

MAKA PAKA 1 :5 KS SZLACHTA

MARLO 3 : 4 ZABAWUNIA

Klasyfikacja strzelców:

1 NIŻNIK DAMIAN 21/KOALE/

2 MARKOWICZ KONRAD 18/KS SZLACHTA/

3 MROSZCZYK ŁUKASZ 13/WETERANI/

Skip to content