Strona główna » Aktualności » Wakacyjny kurs jazdy na rolkach

Wakacyjny kurs jazdy na rolkach

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach organizuje w miesiącach wakacyjnych kurs nauki jazdy na rolkach od podstaw. Dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

* Kurs będzie obejmował 8 (godzinnych) spotkań z instruktorem

* Rozpoczęcie 3 lipca – zakończenie ostatnia sobota sierpnia

* Odpłatność 160 zł (cały kurs) płatne przed pierwszymi zajęciami u Instruktora

* Zajęcia na skate parku przy GOSiR w Białobrzegach, adres: Białobrzegi 31b

Kursanci:

 • grupa dziecięca 5 – 9 lat
 • grupa młodzieżowa 10 – 15 lat
 • dorośli

Uczestnicy kursu muszą przynieść:

 • rolki, kask
 • komplet ochraniaczy
 • woda
 • uśmiech i pozytywne nastawienie

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca (środa):

– osobiście w recepcji Fitness Parku

– pod numerem telefonu 17 771 52 44 lub 729 665 249  

Kurs będzie prowadzony przez Instruktorów Szkółki Rolkowej Wodzu z Rzeszowa. Zawodnicy tej szkółki przez ostatnie niecałe 10 lat zdobyli ponad 150 medali na Mistrzostwach Polski oraz ustanowili większość rekordów Polski. Ich uczennica to Trener kadry narodowej. W szkółce tej jest wielu zawodników którzy zdobywali medale na mistrzostwach Europy oraz wielokrotnie zajmowali podium w lidze światowej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas kursu obowiązują następujące zasady:

 1. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przy wejściu na skate park oraz zachowania bezpiecznej odległości w odniesieniu do innych osób.
 2. Uczestnikiem kursu mogą być wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych, m.in. kaszlu, kataru, bólu gardła, krtani czy podwyższonej temperatury, nie mające kontaktu z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddawaną kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni.
 3. Na teren skate parku obowiązuje zakaz  palenia i picia alkoholu.
 4. Wizerunek osób biorących udział w kursie może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
 5. Udział w kursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

 

Organizatorem Wakacyjnego Kursu nauki jazdy na rolkach i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content