Strona główna » Aktualności » Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi

24 września (sobota)  zapraszamy na otwarte korty do tenisa ziemnego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach. W tym dniu  odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi. Do udziału zapraszamy tenisistów którzy przez okres wakacyjny korzystali z Naszych kortów.

Celem imprezy jest promocja aktywnego wypoczynku oraz popularyzacja tenisa ziemnego wśród mieszkańców Gminy Białobrzegi. Na zgłoszenia czekamy do 23 września (piątek). W dniu zawodów o godz. 9.00 losowanie oraz ustalenie systemu rozgrywek który będzie uzależniony od ilości zgłoszonych uczestników.

Nagrody:

  • puchary
  • dyplomy
  • nagrody rzeczowe

Zgłoszenia :

osobiście w recepcji Fitness Park

telefonicznie: 729 665 249 , 17 771 52 44

mailowo: centrumsportrekreacja@gmail.com

Załączniki do pobrania:

Regulamin turnieju

RODO

Zgoda rodo

Organizatorem Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na korcie!

Skip to content