Strona główna » Aktualności » Turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi

Turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi

W Niedzielę 18 listopada 2018 r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi  w sali sportowej  przy Publicznym Gimnazjum w Białobrzegach, w którym wzięło udział 7 zespołów. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach. Niektóre mecze kończyły się tie- breakami co swiadczy o wyrównanym poziomie wśród zespołów. Walka o każdy punkt dostarczała wiele emocji. Dla uczestników nie było straconych piłek, co świadczy o wielkim zaangażowaniu w zawody.

Pełne emocji były mecze o pierwsze i trzecie miejsce pomiedzy Racovią a Owieczki i Baranki oraz Reki Siódemki FC Biało czerwoni. Ostatecznie po zaciętym meczu Racovia odniosła upragnione zwycięstwo w całym turnieju. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Ręki Siódemki. Ponadto w turnieju udział wzięły drużyny KS Szlachta, FC Wczorajsi, oraz Dream Team.

Turniej miał na celu upowszechnienie kultury fizycznej na terenach wiejskich,zwiekszenie aktywności osób dorosłych oraz integrację społeczności.

Puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki siatkarskie dla zwycięskich drużyn ufundowała Gmina Białobrzegi.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za stworzenie naprawdę ciekawego widowiska, wszystkim przybyłym gościom i kibicom za doping dla swoich ulubieńców oraz serdecznie zapraszamy na kolejna edycje turnieju.Emocji na pewno nie zabraknie.

 

Skip to content