Strona główna » Aktualności » To musisz zobaczyć – Sołtysiada 2015

To musisz zobaczyć – Sołtysiada 2015

Zapowiadają się wielkie emocje, których tym razem sprawcami będą ludzie najbardziej znani w naszej gminie czyli sołtysi i wspierające ich drużyny. A wszystko za sprawą drugiej już edycji SOŁTYSIADY, która w niedzielę, 26 lipca, o godz. 16, rozpocznie się na obiektach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach.

W rywalizacji sołectw w nietypowych dyscyplinach sportowych zobaczymy np. sołtysów piszących sms -y na czas lub strzelających rzuty karne z zawiązanymi oczami. Nie zabraknie też konkurencji, w których sprawnością popiszą się ekipy towarzyszące sołtysom. Zawodnicy będą musieli np. pokonać lekkoatletyczną ścianę płaczu, rowerowy tor przeszkód i pchać kulą w płot sołtysa. Rywalizacja odbędzie się też na bieżniach. Tu o punkty zawodnicy powalczą m.in. w rodzinnym biegu z zakupami i bieg na 100 m do kasy gminy. Na zakończenie zmagań odbędzie się walka pomiędzy poszczególnymi sołectwami w przeciąganiu liny!

Wiadomo już, że na boiskach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego spotkają się ekipy: Białobrzegów, Białobrzegów (lewa strona), Bud Łańcuckich, Bud Łańcuckich (lewa strona), Dębiny, Korniaktowa Płd., Korniaktowa Płn. i Woli Dalszej a towarzyszyć im będzie Orkiestra Dęta z Białobrzegów, która swoją obecnością uświetni sportową rywalizację.

 

Przyjdź! Kibicuj swoim! SOŁTYSIADĘ musisz zobaczyć!

 

Skip to content