Tenis

Podobnie jak w latach ubiegłych także i w sezonie 2021 na otwartych kortach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego GOSiR prowadzone będą rozgrywki Białobrzeskiej Ligi Tenisowej.

Do wzięcia udziału w lidze zapraszamy tenisistów amatorów mieszkających na terenie Gminy Białobrzegi, Naszych obecnych klientów jak i osoby które po raz pierwszy chcieliby zagrać na Naszych otwartych kortach.    Start ligi zaplanowaliśmy na 06 lipca, a jej zakończenie w sierpniu (w przypadku złych warunków atmosferycznych we wrześniu).

Tenisiści rywalizować będą na zasadzie pojedynków każdy z każdym. A o kolejności końcowej decydować będzie liczba zdobytych punktów. Zawodnicy, którzy uplasują się na miejscach 1- 4, rozegrają z sobą turniej mistrzowski o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi, w systemie każdy z każdym. Na nich też czekały będą nagrody ufundowane przez Gminę Białobrzegi.

Na zgłoszenia tenisistów zainteresowanych udziałem w Lidze oczekujemy do 30 czerwca.

Zgłosić udział można:

  • osobiście w recepcji Fitness Park
  • telefonicznie 17 771 52 44
  • e-mail centrumsportrekreacja@gmail.com

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas ligi obowiązują następujące zasady:

  1. Każdy uczestnik ligi zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przy wejściu na orlik oraz zachowania bezpiecznej odległości w odniesieniu do innych osób.
  2. Uczestnikiem ligi mogą być wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych, m.in. kaszlu, kataru, bólu gardła, krtani czy podwyższonej temperatury, nie mające kontaktu z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddawaną kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni.
  3. Na teren orlika obowiązuje zakaz gry w korkach oraz palenia i picia alkoholu.
  4. Wizerunek osób biorących udział w lidze może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  5. Udział w lidze jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

 

Organizatorem Amatorskiej Ligi Orlika i Administratorem danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratora można zapoznać się pod adresem  http://sportbial.pl/rodo/

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na korcie!

Skip to content